nedeľa, júla 30, 2017

Ahojte~


Nemám moc vo zvyku takto prísť a vykecávať sa ale mám pocit, že dnes je vhodný čas na to aby som to spravila. Od februára ste na mojom blogu nemali šancu vidieť absolútne žiadny pohyb.

Mrzí ma to hlavne preto, že takýmto spôsobom strácam akýchkoľvek potencionálnych čitateľov a zanedbávam tých, ktorý raz za čas na môj blog zavítajú a niečo si tu prečítajú.

Aký je vlastne dôvod mojej neschopnosti písať?

No moc zložité to nie je. Odkedy chodím na vysokú a žijem na internáte prakticky nemám žiadne súkromie na to aby som niečo vytvorila. Keď som tých pár dní doma som rada, že som doma a doháňam čo som nestihla. Ja nie som zrovna ten typ čo proste píše, píše píše. Musím mať chuť, motiváciu a hlavne súkromie.


Ďalším dôvodom, asi najväčším je to, že som začala písať pre AsianStar.cz čo mi zaberá naozaj moc času a energie, aj keď ma to veľmi baví a úprimne povedané, našla som sa v tom. 

Samozrejme ani jeden z týchto dôvodov nie je ospravedlnenie len také konštatovanie. Nie je to tak, že by ma opustila múza, nápadov mám kopa, akurát nejak nie je chuť sadnúť si a písať. Poľka leta je za nami a aj keď som si naivne hovorila, že v lete začnem písať nestalo sa. Stres zo skúšok mi opantal zmysli a ja som si naivne vravela, že sa do toho pustím...

No a dôvod prečo toto píšem? 

Asi len taká malá spoveď a nabudenie samej seba. Toľko k tomu.

Na záver vám dávam typ na skvelú pesničku, ktorú určite nepoznáte, preto si ju pustite. Stojí za to!!!

 

Milujem vás,

s láskou

Nana~ 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára