streda, januára 04, 2017

Jeden večer


Po Dlhej dobe som sa zase raz rozhodla niečo napísať. Nieje to nič zaujímavé ani nič perverzné (prekvapivo) takže sa nemáte moc na čo tešiť. Mala som však dajakú maznavú náladu preto som to napísala a preto budem rada ak si to niekto prečíta a skritizuje mi to...
Ďakujem :)

Group: EXO
Pairing: BaekYeol
Počet slov: 1184
Warning: +15
Pohodlne sa natiahne na širokej manželskej posteli. Zaborí tvár do mäkkých vankúšov a nasaje
známu vôňu aj keď cudzieho, no aj tak dobre známeho bytu. Všade kde sa pozrie ležia rozhádzané veci poprehadzované cez všetko, cez čo je niečo možné prehodiť. Na stolíku pod oknom leží štós papierov, ktorý sa drží na mieste len vďaka klávesom o ktorý sa opiera. Zmačkané plechovky od CocaColly a kávy sa miešajú v koši s papiermi, ktoré v návalu zlosti krčil a zahadzoval za sebou.

Nič sa tu nezmenilo od poslednej návštevy. Je to celkom upokojujúce no prázdna škatuľa od pizze na nočnom stolíku pôsobí trošku iritujúco, preto sa postaví a spolu s prepchatým košom ju odnesie do kuchyne, ktorá na rozdiel od spálne spĺňa základné hygienické podmienky. Nechce mu tu upratovať, už len preto, že nie je jeho žena no hlavne sa mu nechce hrabať vo veciach. Musí ho ale upozorniť aby sa za sebou trošku obzeral, hlavne ak si pozve k sebe návštevu. Na druhej strane, aká je to návšteva keď má vlastný kľuč od bytu a príde domov skôr ako majiteľ?

"Kde sakra trčí?" Vzdychne a znova sa hodí do mäkkých perín. Nerád na niekoho čaká, obzvlášť na neho v jeho posteli, pripravený a namrzený. Mal by mu zavolať? Radšej nie, nechce pôsobiť ako dotieravá ženská, však on príde je to jeho byt nemá kde inde ísť.

Skotúľa sa z postele, otvorí veľkú skriňu a vytiahne jedno z jeho tričiek, ktoré Chanyeol zvykne nosiť na cvičenie alebo len tak po dome. Pričuchne a telo mu opantá známa vôňa, ktorá sa rozlieha všade okolo neho. Miluje ju, dáva mu akýsi pocit bezpečia a domova.

Tričko s nohavicami vyzlečie ešte v spálni no upnuté boxerky zo seba zhodí až v kúpeľni a prihodí ich na kopu špinavého prádla, ktorá tu stojí ešte z minulého týždňa. Pozná to vďaka červenej mikine ktorú si zašpinil zmrzlinou keď u neho spal naposledy. Na sekundu sa zamyslí, že by mu tie veci mohol hodiť aspoň do práčky, no miesto toho si vlezie do priestranného sprchového kútu a pustí na seba horúcu vodu.

Omnoho radšej by pod tou sprchou stál s ním, no nemôže mať všetko. Z poličky vezme vanilkový sprchový gél, ktorým dôkladne umyje celé svoje telo. Sprchoval sa keď sem šiel, no potreboval skrátiť čas a vedel že Chanyeol miluje keď vonia po vanilke. Sám ju zrovna v obľube nemal, no čo človek nespraví keď chce mať medzi nohami rozvášneného chlapa? Dokonca na jeho žiadosť podstúpil aj bolestivejšie zákroky ako je vanilkový sprchový gél. Nepovedal mu to síce priamo, no narážka na prales, cez ktorý sa musí brodiť bola nepriamou požiadavkou. Bola to však len jedna z mála vecí, ktoré bol kvôli nemu ochotné spraviť.

Teplá para vystrieda chladný vzduch, ktorý ho objíme po tom čo vystúpi na mäkký koberček. Poriadne sa osuší a na stále vlhké telo navlečie o tri čísla väčšie tričko. Stráca sa v ňom, no je to pohodlné a hlavne sexi. Ktorý chlap by netiekol blahom po tom, čo nájde svoju drahú polovičku rozvášnenú ležať v posteli len v tričku, ktoré len tak tak zahaľuje to najdôležitejšie.

Má to všetko presne premyslené. Ľahne si na posteľ a až začuje štrnganie kľúčnou začne sa pomaly uspokojovať. V celom byte je tma až na spálňu, ktorej dvere ostali pootvorené. Otvorí ich a viac sa neudrží. Áno bude to krásny večer už to vidí. Ráno si možno nesadne no komu na to záleží.

Vráti sa do spálne, zapne malú lampičku vedľa postele a pohodlne sa uloží. Vystrieda veľa polôh kým vyberie jednu v ktorej si pripadá najatraktívnejší. Vystrčí zadoček avšak intímne partie skryje. Veľký výstrih mu padá z ramien a odkrýva jednu z dvoch rozkošných ružových bradaviek. Pohladí sa po stehne. Hebký ako zamat, presne taký ako ho má rád.

***

Nečakal že sa zdrží. Keby to predpokladal, nenapísal by Baekhyunovi nech nechodí. Určite je už nervózny a z trucu mu ani len nenapíše kde je. Sľúbil že bude doma o siedmej no je pol deviatej a on ešte stále stojí v piatkovej dopravnej špičke. Dúfa že aspoň niečo jedol. Nečakal že sa to pretiahne v pracovnú večeru. Dobre že šiel autom, inak by musel prijať pozvanie na pohárik a na to už naozaj nemal chuť ani čas.

Nevidel ho viac ako týždeň. Písali si, občas volali no nebolo to ono. Chce aby sa k nemu nasťahoval, prečo inak by si kupoval tak obrovský byt? Pre seba? To ťažko. On by si kľukne vystačil s jednou miestnosťou. Vedel však že Baekhyun má rád istý životný štandard. No z pekného bytu sa stal chliev, pretože behaním medzi dvoma prácami nestíhal ani vyniesť odpadky a oprať. Naposledy si miesto toho aby opral kúpil nových sedem párov ponožiek. Začínalo to byť smutné. Potreboval ho vo svojom živote viac než si dokázal priznať. No Baekhyun mal jasno. Nehodlal sa stať manželkou, ktorá sedí doma a čaká na chlapa kým príde do čistého uprataného bytu s teplou večerou na stole. Vyhovovalo mu ako to medzi nimi funguje. Vidia sa síce často no nie denne. Ich sex je vášnivý, po dlhšej absencii o to lepšie. Samozrejme, toto všetko boli plusy, ktoré na ich vzťahu miloval, no po šiestich rokoch a troch rozchodoch by čakal, že sa to posunie niekam inam.

Autom vojde rovno do podzemnej garáže bytového komplexu v jednej z najdrahších častí mesta. Musel sa naozaj snažiť aby si to tu mohol dovoliť no podarilo sa mu to na čo je patrične hrdí. Menej hrdí je však na to, že všetko čo robí, robí hlavne kvôli nemu. Auto zaparkuje a výťahom sa nechá vyviesť pred byt. Odomkne dvere ktoré pomaly pootvorí. Čaká spŕšku nadávok no zarazí ho tma a ticho bytu.

Odišiel? Vojde dnu, zaklapne za sebou. Zasvieti svetlo na chodbe a opatrne nazrie do obývačky. Je tu bordel, presne taký aký tu nechal. Rozhliadne sa a  všimne si pootvorené dvere do spálne kde sa svieti. Poteší ho to no aj tak sa tým smerom vyberie s miernymi obavami. Možno mu do hlavy hodí knižku, možno posteľ, alebo tam nájde odkaz napísaný fixou cez jednu z jeho piesni že s ním končí, ako sa už raz stalo.

Odchýli dvere, opatrne nazrie a prekvapene ostane stáť na mieste. To čo vidí rozhodne nečakal. Baekhyun schúlený v jeho tričku objímajúc vankúš ticho oddychujúc v ríši snov. Bledý rozkošný okrúhly zadoček vykúkajúci z pod trička, vlasy strapaté, vlhké, padajúce do čela. Pripomína mu malé mačiatko, bezbranne ležiace ako malé klbko. Má chuť si k nemu ľahnúť, pritúliť sa k nemu, trošku sa s ním pomaznať no smrdí horšie ako keby vypadol z najhoršej krčmy v meste. Natiahne sa po deku, prehodí ju cez chlapca a miesto do postele si to namieri do sprchy aby zo seba zmyl špinu tohto mesta.

Horúca sprcha je hneď druhá vec ktorú po náročnom pracovnom dni potreboval. Jediná lepšia vec ako toto leží v jeho posteli. Ani sa poriadne neosuší len si omotá uterák okolo pásu a prebehne tmavou chodbou do spálne. Pôvodný plán bol vkĺznuť do tepla k Baekhyunovi, no keď vidí prebudeného chlapca ležiaceho na posteli s rukou medzi nohami, plány na spánok razom zmiznú. spolu s uterákom z pása.
*Malá rozkošná ružová predstava Baečka :) *

 

5 komentárov:

 1. Víš co bych zrovna uvítala? Umělé dýchání. I'm deaaaaaaad. Nejen, že se mi při tom málem zkazily zuby, ale ukončit to TAKHLE? Whyyyy. TTwTT A obrázky nepomáháš, vyžaduji druhou část! Po takovém sladkém chodě to chce pěkně ostrý moučník... :C

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. A to som myslela, že to moc sladké nebude len trápne :D :D Bol to dáky výplod počas ktorého som mala chuť pomilovať Baečka ale nechcela som urobiť nič~ Takto smutne to dopadlo :(

   Odstrániť
 2. Tak toto bolo sladké a roztomilé! Predstava ako Baekhyun leží na posteli a objíma vankúš je naozaj awww :3 Ale ako už písala voskii chce to pokračovanie! :D

  (dúfam, že tento komentár sa tu dá, keďže ráno mi nejakou záhadou nešlo pridať komentár -.-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Urobím z Baeka ešte väčšiu bič ako robím... mám dojem že som si zafixovala nejakého subi zajačika Baeka a vám to tu stále vnucujem a podstrkávam :D

   Odstrániť
  2. Na to pokračovanie sa veľmi teším *-* ... mne to nevadí :D ako nevnucuješ, ale nevadí mi to :D

   Odstrániť