štvrtok, novembra 03, 2016

Trest

Som bola násilným spôsobom donútená to napísať, tak verím že sa Eva s Hachi zadrhnúť, pretože je to rovnaká blbosť ako každá moja poviedka.
Avšak, ide o Baekyeol, a plno zvráteností.. hádam si to pár priaznivcov nájde :)
Upozorňujem že sa tam nachádzajú náznaky BDMS... keby niekomu nebolo po chuti...
Group: EXO
Pairing: BaekYeol
Počet slov: 1485
Warning: +18

Zase to urobil. Zase raz nedokázal svoju rozkošnú pusinku udržať na uzde a dovolil neznámemu chlapíkovi v bare ochutnať tie rozkošné pery lesknúce sa od čerešňového lesku.

To že sme náš vzťah nechali otvorení a nezáväzní však neznamená, že sa môže vykusnúť s prvým mladíkom, ktorý na neho prehovorí.

Vysoký štíhli muž obráti pohárik do seba a rozhodne sa konať skôr ako si vlastne premyslel čo urobí.

"Baekhyun stačilo. Ideme domov." Zdrapí nízkeho chlapca za zápästie a bez toho aby sa vôbec obzrel po vykoľajenom mužovi za barom odvlečie mladíka pred bar, natlačí ho do prvého taxíka zaparkovaného pri ceste a sadne si vedľa neho.

"Čo si myslíš že robíš?" Osopí sa na neho chlapec s vlasmi padajúcimi do očí.

"Čo si TY myslíš že robíš." Zastrčí mu ofinu za ucho pri čom surovo pohladí našpúlené pery v nádeji, že z nich zotrie všetko, čo na nich ostalo po tom neznámom chlapovi.

"Máme dohodu." Pripomenie mu stále nahnevaný. Nemal by rozhodovať za neho. Ich vzťah takto fungovať nebude.

"Mne je nejaká dohoda vieš čo." Skloní sa k chlapcovi, ignorujúc pohľad šoféra v spätnom zrkadle. Prinúti chlapca pootvoriť ústa, ktoré si automaticky privlastní.

Toto je jeho teritórium. Behá mu mysľou pri čom chlapca kuše do pery.

"Auu, dávaj pozor.." Štipne no v zapätí omotá ruku okolo Chanyeolovho krku a pritiahne si ho bližšie k sebe.

Je to ako signál, ktorý mu prikazuje prestať. Odtiahne sa a upraví oblek ktorý mu chlapec svojou neobratnosťou pokrčil.

"Mali by sme si stanoviť nové pravidlá." Povie pokojne, akoby pred malou chvíľou pil kávu, ktorá nechutila tak dobre ako by chcel.

"Mne vyhovujú." Poznamená Baekhyun a s nasupením výrazom sa otočí k oknu.

Neodpovie mu. Nebude mu nahrávať do kariet keď je naštvaný. Na to ho poznal až príliš dobre. Vedel si presne predstaviť jeho reakciu a záplavu argumentov, ktoré by síce nedávali hlavu ani pätu, no nakoniec by vyvrcholil v hádku a tej sa chcel vyhnúť.

"Porozprávame sa o tom doma." Povie po krátkej odmlke a podobne ako on, zadíva sa na nočné mesto mihajúce sa za tmavým sklom.

Taxík zastavil pred vysokým luxusným hotelom. Skôr než stihol Chanyeol strčiť taxikárovi do ruky peniaze, s dosť vysokým prepitným, chlapec nasupene vyštartuje k vchodu.

Nemienil s ním dnes viac rozprávať. Mali istú dohodu, ktorú druhá strana vôbec nerešpektovala. Nebavilo ho to.

Do výťahu stihol nastúpiť len tak-tak. Vie že je nahnevaný no nezaujíma ho to. Priloží kartu k snímaču a nechá sa vyviezť na jedno z najvyšších poschodí.

"Budeš sa takto tváriť celý večer?" Spýta sa keď chlapec vdupe do priestranného luxusného apartmánu.

"Nehovor na mňa." Vyštekne, hodí po ňom kabát a topánky nedbalo skope z nôh.

Tiché klapnutie dverí tak uzavrie ich vzťah pred očami iných. Viac sa nemusí pretvarovať a držať späť, už je doma, na svojom území.

"Stačilo." Prehovorí hlbokým hlasom, skôr sám pre seba, no vie že to chlapec počul.

Vyzlečie si kabát ktorý zavesí na vešiak vedľa dverí. Sako nechá skĺznuť z ramien, prehodí ho cez opierku sedačky, ktorá sa mu postavila do cesty, zatiaľ čo kráčal k mladíkovi stojacemu vedľa okna.

"Takto to nebude fungovať." Štipne mu do ucha, pri čom povolí uzol kravaty.

Ani sa moc nebráni keď mu stočí ruky za chrbát a skúsene ich zviaže, tak aby sa nevyvliekol, no zároveň aby mu krv ďalej prúdila do končekov prstov.

"Správaš sa ako malé decko." Natisne sa k jeho chrbtu pri čom obtrie svoj nabehlý úd o jeho ruky.

Chce ho chytiť, no Chanyeol je rýchlejší. Postaví sa vedľa chlapca a podobne ako on sa zahladí na osvetlené mesto.

"Uvedom si jedno. To že ti dávam voľnosť ešte neznamená, že môžeš kďekoho vyfajčiť v bare na záchodoch." Obtrie sa o jeho ucho.

"Neplánoval som ho faj- Auu!!" Potiahne ho silno za vlasy.

"Nebuď drzí." Prikáže, povolí stisk no ruku z chlapcových odfarbených vlasov nevytiahne. Miesto bolestného ťahania ho však začne prstami príjemne masírovať.

"Myslíš si o sebe viac ako je vhodné." Pokračuje v myšlienke, ktorá absolútne nenadväzuje na tú predchádzajúcu, no vie že Baekhyun rozumie čo mu chce povedať. "Mal by si sa nad sebou hlboko zamyslieť, inak trpko oľutuješ," Vytiahne prsty z vlasov, "a ty to vieš."

"Tieto tvoje reči mi už lezú krkom." Zasyčí. Ani sám presne nevie prečo je na neho tak odporný. "Neznášam ťa." Prskne ako malé mača, ktoré si chcete vziať na ruky.

"Miluješ ma." Skonštatuje.

"To si len ty myslíš." Prudko potiahne ruky v nádeji že sa vytrhne.

"Miluješ.." Pohladí ho dlaňou v rozkroku.

Až sa zatrasie pod nečakaním dotykom.

Pobaví ho ako mu zvláčnie, doslova pred očami. Nevie či ho má radšej krotkého ako mačiatko alebo vzpurného, všade prskajúceho. Možno mu vyhovujú obe jeho podoby, možno mu nevadí ani ten lacný profil ktorý si chlapec robí. Sám nevie.

"Ne-neznáš-a-am ťa..." Vzdychne a pohne sa proti dlani. Chanyeol chce uhnúť no je neskoro. Inštinktívne zachytí chlapcove telo, ktoré sa len tak tak zvalí na zem pod vlnami orgazmu ktorý lomcuje jeho telom.

"Nedovolil som ti urobiť sa." Znie naštvane. Je naštvaný. Nedovolil mu to. Je naštvaný na seba. Neodpozoroval kedy má prestať. Dovolil mu to, aj keď si to sám neuvedomil.

"Potrestáš ma?" Zasmeje sa mu doslova do tváre, pretože polovicou svojej váhy sa opiera o Chanyeola.

Nepovie na to nič. Už aj tak dnes povolil viac ako mal v pláne. Zdrapí chlapca za lakeť a prehne ho cez opierku pohovky.

"Čo mi spravíš? Hhh? Naložíš mi na zadok?" Hádže po Yeolovi výsmešné poznámky, čím sa ho snaží vyviesť z miery. Robí to rád. Priam sa v tom vyžíva keď vidí ako nezvláda svoju rolu. Ako musí premáhať všetky svoje zvieracie pudy aby neurobil to, čo najviac chce.

Chanyeol sa však nenechá. Vie o čo mu ide a vie aj to že dnes to nezvláda. Rozopne chlapcovi úzke jeansi, ktoré bez hanbi stiahne spolu so ružovými boxerkami.

"Vážne mi dáš po zadku?" Musím ťa dnes naozaj štvať." Vysmeje sa mu a radostne vyšpúli na Chanyeola zadok.

Vie čo ide spraviť. Vie to od momentu čo videl Baekhyunov jazyk v ústach toho bastarda.

Rozopne tmavý kožený opasok a vyvlečie ho z nohavíc. Čiastočne si ho omotá okolo ruky, pri čom pevne zovrie kovovú časť v dlani. Nechce mu ublížiť. Vlastne chce, ale nechce mu ublížiť takto. Bez zaváhania napriahne ruku a švihne koženou častou cez obe polky.

"Aaaaaaaaach!!!!!" Zajačí. Toto nečakal. Nie, nie, toto určite nečakal. Obzrie sa na Chanyeola, no to mu na zadku pristane kožený opasok druhý krát. Sykne bolesťou no nedá sa poznať.

"Keby ťa v tejto situácii videl tvoj otec." Štipne Baekhyun a následne opäť vykríkne.

Bolí to ako čert, no po každej ďalšej rane jeho telom začnú prechádzať vlny vzrušenia. Pokúsi sa zaprieť nohami o zem vďaka čomu uvoľní tvrdnúci penis z pod svojho tela. Pri každej ďalšej rane sa zhupne proti koženej sedačke, čím si pomáha uspokojiť sám seba.

Na jeho nešťastie si to Chaneyeol všimne skôr, ako biela tekutina zašpiní kožený gauč.

"Vôbec ma nepočúvaš." Potiahne ho za ruky a zdvihne na úroveň svojho tela. Zo stojaceho údu mu pomaly tečie biela tekutina a robí pod jeho telom kaluž.

Ten šťastný výraz. Čo má urobiť aby mu ho zotrel z tváre. Snaha ovládnuť tohto chlapca akýmkoľvek spôsobom nemá vlastne žiadnu cenu. Čokoľvek povie. Čokoľvek spraví. Nič na neho nezapôsobí tak, ako by si želal.

"Čupni si tu." Ukáže o kúsok ďalej. Zatlačí a oprie ho hrudníkom o opierku. Rukou vkĺzne medzi stehná a donúti ich sa od seba o kúsom vzdialiť.

Rozkošné. Napadne ho no nepovie to. To do tejto hry nepatrí, no chlapcove genitálie uväznené medzi stehnami sú ako pohľad pre bohov. Keby boli v inej situácii, sklonil by sa a vzal ich do úst. Okúsil by ich. Poláskal sa s nimi. No dnes je iný deň a toto je iná hra.

Dlaňami pohladí okrúhli zadoček a prstami pohladí červené fľaky ktoré na ňom ostali. Nebudú z nich modriny. Poteší sa.

Rukou si rozopne zips na nohaviciach no nestiahne si ich. Dnes to bude takto. Rozhodne sa keď zatlačí svojim penisom na úzky otvor. Dopomôže si len tým že oddelí chlapcove polky kúsok od seba, aby vedel kam vlastne mieri.

Keby to bol niekto iný, asi by to možné nebolo, no Baekhyun ho hravo príme, aj keď s bolestným kňučaním ako sa nenavlhčený Chanyeol tlačí dnu.

Mal by mu dať čas, nech si zvykne, no má toho dosť. Vytiahne sa z neho takmer celý a prirazí. Tento prostý pohyb zopakuje ešte niekoľko krát, kým jeho vlastná šťava nenavlhčí Baekhyunovo vnútro na toľko, aby mohol tempo zvýšiť a uspokojiť sa tak v jeho tele bez zamyslenia, či sa mu to páči, alebo nie.

Zvyšujúce tempo prírazov popoženie vyzváňajúci telefón v Chanyeolovom vrecku, ktorý vibruje do jeho nohy. Je to len ďalší stimul ktorý ho vyburcuje k prudším a drsnejším prírazom.

Počuje ako stená, čo berie ako súhlas k tomu, aby sa v chlapcovom tele vyprázdnil a nechal ho zviazaného a ochabnutého ležať na pohovke, zatiaľ čo vybaví jeden zdĺhavý pracovný telefonát.

7 komentárov:

 1. Kinky Baekhyun je muj nejoblibennejsi Baekhyun :) :) :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Čokoľvek by som mu spravila bol by tvoj obľúbený :D

   Odstrániť
 2. Ja mam rada tresty v poviedkach *-* toto sa mi páčilo *-* Ale priznám sa, že mi prisiel ten trest mierny :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Skúšam vašu mieru ešte len :D :D :D Začínajú ma podobné predstavy baviť :3 akosi sa zo mňa stáva daddy maniak :)

   Odstrániť
  2. To, ale vôbec nevadí *-* My sa len potešíme :D

   Odstrániť
 3. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) to je můj šálek kávy. mrcha baekhyun nikdy nic nezkazí, hlavně když se to vyvine takhle hezky ( ̄ω ̄)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Naozaj som rada, že sa vám tento Baeček ľúby <3 ma to normálne motivuje pokračovať <3

   Odstrániť