nedeľa, mája 15, 2016

Po tom..

Takže, začali mi dva týždne, počas ktorých by som mala napísať 30 stranovú absolventskú prácu. A ja, ako správny študent si skracujem život písaním poviedok.
Chcela som pokračovať v Paradise Lost, no zistila som, že mi to zaberie viac času ako napísanie takejto krátkej jednorázovky.
Ako mám v poslednom čase vo zvyku, zase raz je to na moje OTP MarkJin or MarkNior... ako chcete.
Je to také krátke nič o ničom, no mala som chuť to napísať... myslím, že tento ship mi zožral dušu...
Group: Got7 
Pairing: MarkJin
Počet slov: 768 
Warning: +15
Prevalím sa na druhú stranu postele zatiaľ čo mi po čele steká pot a celá moja hruď je lepkavá. Napriek všetkým týmto skutočnostiam však musím povedať, že pocit, ktorý sa mi rozlieha celým telom je viac než len trochu uspokojivý. Keby sa tak dal uchopiť a udržať o trošku dlhšie ako pár minút kým sa mi nenahrnie potrebné množstvo kyslíka opäť do pľúc, moje srdce sa neukľudní a ja v sprche nezmyjem pozostatky predošlého aktu.

Hlavu lenivo otočím na bok a zadívam sa na postavu ležiacu vedľa mňa. Odhalený hrudník sa mu rýchlo a nepravidelne zdvíha. K mojim ušiam doliehajú zvuky prudkého nadychovania a vydychovania. Hľadí do stropu akoby sa snažil sústrediť na jeden jediný bod a tým svoje telo donútiť ukľudniť sa.

"Čo- čo to bolo...?" Dostane medzi jednotlivými nádychmi a výdychmi zo seba Jinyoung.

Rád by som mu na túto otázku adekvátne odpovedal, no nech sa snažím ako len chcem, nech jeho slová prevaľujem v mysľi koľkokrát chcem, môj mozog nedokáže spracovať otázku, ktorú mi položil, pretože v hlave mám stále čierno.

"Coco dnes nacikala do manažérovej topánky." Vypadne zo mňa bez toho, aby som si to uvedomil.

"Čože?"

"Strašne sa naštval, musel som to čistiť." Dokončím.

"Ty dokážeš pokaziť romantiku.." Otočí Jinyoung hlavu ku mne.

"Toto nebola žiadna romantika." Skonštatujem, čo sa tu pred malou chvíľkou dialo.

"Mohla byť, keby si nebol taký nedočkavý." Prevalí sa na brucho a oprie na lakťoch, aby na mňa dobre videl.

"Kedy by si to chcel stihnúť."

"Všetko sa dá stihnúť, aj druhé kolo." Na perách sa mu objaví trošku perverzný úsmev, ktorý je len pre moje oči.

"Blázniš?" V jeho očiach to zaiskrí a ja viem, že je na čase sa stiahnuť. "Coco!" Vykríknem a o pár sekúnd už počujem ako sa malé labky rozbehnú po podlahe k Jinyoungovej izbe. Schválne som nezatvoril dvere na Bambamovej a Yugyeomovej izbe, aby mohla kedykoľvek prísť. Otočím sa na brucho a natiahnem ruku k dverám, trošku ich odsuniem a pustím malú bielu guču chlpov dnu.

"Coco! Vieš, že mi nemáš loziť do postele." Rozčúli sa Jinyoung po tom, čo mu Coco skočí na chrbát a znovu do periny skrčenej pri jeho nohách.

"Nechaj ju." Natiahnem sa k malému psíkovi, ktorý sa rozhodne obžuť roh periny.

"Volal Jackson..." Skonštatuje akoby mimochodom a vytočí jeho číslo späť. Netrvá dlho a na druhej strane sa ozve hlas, ktorý počujem aj bez toho, aby som mal telefón pri uchu.

"Jackson? Prepáč nepočul som zvoniť, čo sa deje?" Klamár. Počul ho zvoniť. Vyzváňal tu dobrú minútu. Na malý moment som sa zľakol, že to naozaj zdvihne, no našťastie ho táto šialenosť nenapadla.

"Nie, nie, manažér tu nie je. Nechaj mu správu on sa ti ozve." Otočí sa znovu na bok, ruku natiahne k mojej tvári po ktorej ma nežne pohladí a sladko sa na mňa usmeje. Mám rád, keď sa takto usmieva.

"To vyriešime až sa vrátiš." Coco mi zoskočí z brucha k Jinyoungovi, ktorého začne oblizovať po tvári.

"Ale Coco fuj! Mark vezmi ju preč." Neubránim sa a začnem sa smiať nad jeho výrazom a únikovým manévrom, ktorý mu vôbec nevychádza.

"Áno Mark je tu so mnou, kde by asi bol." Odstrčí jej hlavu na bok a poposunie sa viac k stene. Nevydržím to a vezmem ju od neho preč, aj keď sa jeho reakcie celkom bavia.

"Čože? Nič nerobíme, čo by sme robili? Ja ležím a on sa hrá na mobile alebo čo.." Pretočím sa na brucho a smiech, ktorý sa mi derie z úst udusím vo vankúši, za čo schytám jemný pohlavok a škaredý pohľad, čo ma prinúti smiať sa ešte viac.

Keď sa po chvíľke konečne ukľudním, nahmatám svoj mobil v nohaviciach, ktoré skončili neďaleko postele. V tichosti počúvam nekonečný rozhovor s Jacksonom pri čom si krátim chvíľku fotením Coco, ktorá ani na sekundu nezastane a nenechá sa odfotiť.

"Nemyslím si, že je vhodné niečo také pridávať na sociálnu sieť." Upozorní ma po tom, čo dotelefonuje a jeho hlava pristane na mojom ramene, takže má dokonalý výhľad na to, čo práve robím.

"Jediná fotka, ktorá vyšla." Skonštatujem a ignorujem jeho námietky.

"Mali by sme ísť do sprchy, za chvíľu končia takže do hodiny sú späť." Pobozká ma medzi lopatky., kvôli čomu sa mi celým telom rozbehne jemné mrazenie. Svaly na chrbte sa mimovoľne napnú, čo mu urobí cestu k tomu, aby pokračoval od lopatiek až ku krížom.

"Pôjdeš so mnou?" Skrížia sa mi oči z toho pocitu, ktorý vo mne vyvolávajú len nepatrné nežné bozky, ktorými mi obsypáva nahú pokožku.

"Ty si snáď zvažoval, že by som ťa tam nechal samého? Ešte by sa ti niečo stalo." Rukami ma objíme okolo trupu a pohodlne sa na mne uvelebí.

"Tak ideme?"

"Až za minútku." Zašomre a ja viem, že jeho viečka padli k sebe a žiadna sprcha nebude.

7 komentárov:

 1. Toto bola taká milá poviedka ^^ naozaj sami páčila ^^ táka na spríjemnenie dňa ^^

  Ak ti tento ship zožral dušu, tak som za to len rada pretože aspoň môžem čítať tvoje diela ^^

  S prácou ti držím packy ^^

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ono to stojí za nič :D Ale občas mám chuť na takéto nič. Akurát mám dojem že mimo mňa z tohto nebude mať skoro nik žiadny zážitok ani chuť to vôbec čítať, pretože sa tam prakticky nič nedeje :D

   Odstrániť
  2. Myslím, že ten pocit takej potreby mávam aj ja :D takže nemusíš sa báť ja mam zážitok aj z takejto poviedky, keďže aj takéto poviedky musia byť ^^

   Odstrániť
 2. Po dlhom čase hustenia som rada, že si sa k niečomu odhodlala... aj keď po vetách typu chcem tvrú MarkJin poviedku som si to predstavovala trošku inak ale palec hore..nakoľko asi ani jedna neprežívame ten čas v mesiaci keď ...no veď vieš *nevedela sformulovať myšlienku* nebolo to silené ...anyways šťastná to Coco :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D Tvrdá bude :D Vieš že nie všetko ide tvrdo :D :D Myslím že na mňa ten čas už vplýva len aktivitou na tumblr a twittery ale poslednú dobu to neak splinulo do jedného :D

   Odstrániť
 3. rozhodla jsem se, že svou shipperskou got7 duši upíšu těmhle dvěma, because i'm melting~ ㅠㅠ
  a ten sexy gif v menu úplně dole... lee jong suk is savage *melting again*

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. *otvára šampus* YES!! Ani nevieš ako ma to teší! Úplne od srdca som rada keď toto niekto povie~ MarkJin je úplne skvelý, dokonalý, nádherný, úžasný a najlepší na svete!!! *výbuch emócií* Ja som vždy tak vďačná za každého kto povie že sa mu tento ship páči že by som z toho plakala <3 Q-Q

   Odstrániť