utorok, mája 31, 2016

K-Pop novinky Máj~

Tak a zas je tu koniec mája kto by to povedal že?
Kto by to bol povedal že to zbehne tak rýchlo... Máj ako inak každý mesiac bol zas plný comebackov, aj keď úprimne mňa dostali len niektoré. No nemám sa na čo sťažovať že, Jún je pred nami a tam si možno ešte len poplačeme ale to je ešte len pred nami, preto zamerajme svoju pozornosť na Máj, v mojom prípade na Jonghyuna ktorý ma dostal nie len so songom She is, ale s celým albumom Podobne na tom sú BTS s ich zabijáckym FIRE a úžasný Save Me alebo Monsta X, Akmu a mnoho ďalších.
Tento mesiacc hodnotím za možno trošku slabší, ale silnejší ako niektoré iné...
A čo vy? Čo vás tento mesiac dostal najviac?

Myslím že v súčastnosti BTS patrí k najžhavejším K-pop band preto to bolo očakávané ako Vianoce. Keks, Jimin a Suga.... ja neviem čo sa im stalo ale chcem ich domov.. HNEĎ!!!
BTS - FIRE

Priznajte sa kto rovnako ako ja miluje Save me viac ako Fire...
BTS - Save Me

Od ZiTaa som čakala kde čo poznáme jeho tvorbu že, ale toto, toto je niečo neskutočné O.O Kto to ešte nepočul tak okamžite stlačte play!!!
ZTAO - Hello, Hello [ft. Wiz Khalifa]

Aj vám to príde ako keby Baeka a K.Willa hodili do priestoru kde natáčali Sing for You? Inak nádherná pesnička 
Baekhyun, K.Will - The Day

Tak toto mi zhltlo dušu viac ako cokoľve iné!! Tak perfektné MV O.O čo bude ďalej?
MONSTA X - ALL IN

Nemá to MV ale skrz comeback MONSTA X a to že I.M je môj bias to tu dám pretože je to ohromne úžasné a ukazuje to aký je I.M talentovaný!!! 
I.M - WHO AM I [ft.YESEO]

YG sa evidentne rozhodol spraviť comeback všetkých svojich skupín za jeden rok (365 dní) čo nevišlo pretože 2NE1 stále comeback nemali, aj keď už je sľúbený... 
AKMU - HOW PEOPLE MOVE

AKMU - RE-BYE

Vidím že Amber je to projektu STATION celkom zapálená, tento krát do toho šla s Lunou a je to fakt úžasné! Len tak ďalej Amber, všetci ťa milujeme 
R3hab, Amber, Luna - Wave 

Je to síce Japonské ale úplne ma to rozplakalo Q.Q ak sa rozhodnete si to pozrieť (ak ste to ešte nevideli) určite sledujte to video Q.Q
SHINee - Kimi no Sei De

Viete ako sa hovorí, Máj lásky čas... možno jeden z dôvodov prečo ma všetky slaďáky momentálne tak dostávajú~ 

Nam Woo Hyun - Nod Nod


TIFFANY - I Just Wanna Dance

AOA - Good Luck

U mňa jednoznačný výtaz celého mesiaca!!! Jonghyun je génius to už vieme dávno teraz nám to chcel len potvrdiť... 
JONGHYUN - She is

Comeback bez drámy? To mi k YG nesedí... 
iKON - WYD

XIA - ROCK THE WORLD [ft. The Quiett, Automati]

Nepripomína vám Hani, Miu z Pulp Fiction? Ten zostrih jej rozhodne sedí!!! 
EXID - L.I.E

1 komentár:

 1. Myslím, že nezklamu když napíšu, že mě nejvíc dostali Monsta x a jejich All in. Upřímně musím říct, že jsem děj tak nějak.. asi nepochopila, protože jsem na konci křičela, "KONEC..? JAK KONEC? CO TO KURVA-... JÁ TO NECHÁPU?! WHUUT.. TO NEMŮŽE BÝT KONEC!!" Ah.. moje srdce.. Changkyun.. Wonho.. Joohoney.. padnu..
  Changkyunovo Who am I mě nevzalo natolik, abych z toho byla unešená. Řekla bych, že je to typ písničky, která se mi zalíbí po nějaké době, po několikátém poslechu. Líbí se mi jen některé části, ale zbytek.. nejspíš slabé. For me. ALE JEHO HLAS! Ten jeho sexy hlas.. (smála jsem se jak trefená u některých komentářů na yt: His voice needs a condom -- Are you sure you're reallythe maknae? His voice can make any girl monbebes pregnant) Yeááh.. True..
  I.M before : I am who I am
  I.M now : Who am I
  Me : ????


  OdpovedaťOdstrániť