štvrtok, marca 31, 2016

Paradise Lost 9

Na začiatok sa chcem ospravedlniť.. poviedku mi zverejnilo bez toho aby som ju dala skontrolovať takže potom som to stiahla a opravila verím že to nik v tej krátkej dobre (hodina a trištvrte) čo to bolo zverejnené nečítal. Bolo to strašné,
Ak sa však taký chudák človek nájde, naozaj sa ospravedlňujem Q-Q
Toto je už finálna opravená poviedka tak snáď je to lepšie...

Group: WINNER
Pairing: NamSong
Počet slov: 1627
Warning: +18
Nočný Soul z jeho okna bol to najkrajšie, čo som v tomto meste doteraz videl. Opäť raz som sám sebe musel pripomenúť, prečo som sa tu presťahoval. Nie je to len mesto neobmedzených možností, ale aj mesto, ktoré si zamilujete a nebudete ho mať v pláne opustiť snáď už nikdy.

"Vidím, že ten výhľad ťa uchvátil." Zaznie mi hlboký mužný hlas pri uchu a len vďaka odrazu v skle sa sa môžem pozrieť do Minovej tváre, ako sa ku mne nakláňa a perami nežne láska môj krk. S každým ďalším dotykom si uvedomujem, že práve krk je jedno z mojich najcitlivejších miest a on to vie tiež, pretože čím viac nakláňam hlavu do strany, tým viac sa mi jeho pery venujú.

"Naozaj je odtiaľto nádherný výhľad." Otočím sa k nemu a omotám svoje ruky okolo jeho krku.

"Nemáš strach z výšok?"

"Nemyslím si.." Nakloním sa no miesto bozku si vezmem jeho spodnú peru medzi zuby. Sykne bolesťou, no nenamieta keď to zopakujem. Pri ďalšom pokuse ma bohužiaľ predbehne.

Oprie moje telo o studené sklo za mnou, vezme moju spodnú peru medzi zuby, natiahne ju a pustí. Ešte raz to zopakuje no tentokrát ju drží, stisk zosilnie a príjemná hra sa zmení v bolestnú. Syknem bolesťou a vytrhnem sa zo zovretia jeho zubov.

"To bolelo." Hodím po ňom naoko ublížený pohľad a rukou si prikryjem poranené miesto.

"Nechcel som." Skloní sa a ošetrí boľavé miesto svojim jazykom. "Nechceš si to tričko vyzliecť?" Zaťahá za dolný okraj. Tričko už síce nie je mokré no stále je dosť vlhké nato, aby ma chladilo na bruchu. Ruky zdvihnem nad hlavu čím mu nepriamo naznačím, aby mi ho vyzliekol. Nezaváha. Tričko sa v momente váľa vedľa mojich nôh a môj chrbát je nemilosrdne natlačený na studené sklo za mnou.

Mino sa ku mne nakloní, jednu ruku oprie vedľa mojej hlavy a druhou ma pohladí po tvári. Vezme medzi prsty pramienok vlasov, ktorý mi spadol do čela a založí ho za ucho. Nakloní sa ku mne ešte o čosi bližšie a na jeho pomery ma začne nežne bozkávať.

Po chvíľke sa odtiahne a zahľadí sa mi do očí, ako keby v nich niečo hľadal. Možno súhlas, či môže pokračovať, pretože ak hľadal ten, dostal ho.

Prešiel si jazykom po perách, sklonil sa k mojej hrudi a zahryzol sa do jednej z bradaviek. Až ma prehlo bolesťou a prekvapením, ako som tento jeho útok nečakal. Najskôr to bolo divné, možno až nepríjemné ako sal a hrýzol citlivú citlivé miesto no potom to začalo byť príjemné, možno až moc, pretože nohavice, ktoré mi pevne obopínali boky mi v priebehu minúty začali byť tesné.

"Mino.." Prstami som mu vošiel do vlasov a pridržal si jeho hlavu. Bolo to ako signál, pretože ako náhle som si to začal užívať on sa odtiahol a presunul sa na druhú stranu. Ešte žiadny z mojich milencov mi nevenoval toľkú pozornosť.

Voľnú ruku presunie k mojim nohaviciam, ktoré rozopne a oslobodí ma tak z ich pevného zovretia. Stiahne ich aj so spodným prádlom k členkom, preto z nich poľahky vystúpim a odkopnem ich preč, aby som sa ja alebo on do nich nezaplietli. Mino pritlačil panvu k tej mojej, aby mi ukázal, že nie len mne sa týči niečo vzrušené a tvrdé v rozkroku.

Moje nahé telo opäť natisol k sklu, zdvihol jednu moju nohu a naslinenými prstami do mňa bez upozornenia vkĺzol. Šokovane som zalapal po dychu. Myslím, že ešte nikdy v živote som necítil toľké vzrušenie ako v tejto chvíli. Pomohol som mu pridržať si nohu vo vzduchu a jednou rukou sa držal jeho ramena aby som nespalo, inak som sa spoliehal len na sklo za mnou.

"Páči sa ti to?" Spýtal sa s výsmešným výrazom v tvári a vsunul do mňa svoje prsty o čosi hlbšie a rýchlejšie.

"N-nie.." Tak moc som sa hanbil. Chcel som skryť svoju tvár do jeho ramena no nedovolil mi to.

"Neskrývaj sa, chcem sa dávať." Mino si hrýzol spodnú peru a uprene mi hľadel do tváre. Svoj zrak som radšej stočil od neho a snažil sa v sebe udusiť vzlyky, keď Mino pridal tretí prst.

"Chceš aby som ti tam strčil niečo iné?" Tak zvrhlé slová ma až poburovali, no moje vzrušenie bolo maximálne. Prikývol som.
Vytiahol zo mňa prsty a otočil ma tvárou k oknu. Donútil ma predkloniť sa a kolenom rozkročiť svoje nohy široko od seba. Tak ponižujúce. Zahľadel som sa na nočné mesto a čakal, čo spraví.

Prstami pohanil podráždený otvor, ktorý opäť poriadne naslinil. V odraze skla som zahliadol štvorcový obal medzi jeho zubami, ktorý otvoril a navliekol na seba. Zavrel som oči a viečka hanbou pevne stisol k sebe, keď som si uvedomil, že som vlastne ešte ani nevidel jeho penis, ktorý mal do mňa strčiť. Môže to byť ešte horšie?

Mino sa postavil tesne za mňa a zatlačil na sťahujúci sa otvor. Nečakal som taký objem. Nečakal som ho! Nebol som na to pripravený no bolo neskoro namietať. Stisol som pery a držal. Viem, že to prejde, no bol moc veľký nato, aby sa do mňa zasunul na prvý šup.

Mino ma chytil za, boky ktoré pridržal na mieste aby som mu neutekal. Chcel som namietnuť nech ho vyberie. Nevojde tam, skrátka sa tam nezmestí! No nemal som odvahu z toho vycúvať.

Skutočnosť však bola taká, že som to ani nechcel. Prehol som sa ako mačka a zahľadel sa na neho v odraze skla. Sústredene hľadel na to ako pomaly vo mne mizne a dával pozor aby mi neublížil. Rukou som vkĺzol medzi svoje stehná a snažil sa uvoľniť, aby som to sebe aj jemu aspoň ako tak uľahčil.

Keď bol približne v polke, predpokladám, prirazil a stratil sa vo mne až po koreň. Do očí sa mi nahrnuli slzy a bolestný výkrik, ktorý sa mi vydral z hrdla som zastaviť nestihol.

"Prepáč." Ospravedlnil sa a naklonil sa ku mne. Pobozkal ma medzi lopatky a bez varovania začal prirážať. Prvé dva prírazy boli pomalé, aby som sa stihol ako tak prispôsobiť, no potom začal zrýchľovať. Ruky som tlačil na sklo a pohľad zapichával do zeme. Mino ma vzal za nohu kvôli lepšiemu a hlbšiemu vtupu a tempo zase o čosi zrýchlil. Svoj hlas som sa už ani nesnažil tlmiť. Nebol dôvod.

"Pozri sa na seba." Rukou ma podobral za bradu a donútil ma zdvihnúť zrak pred seba. V odraze som videl svoju spotenú tvár s ružovými lícami, pramienkami vlasou nalepenými na čele a vzrušenou grimasou. Chcel som sa odvrátiť. "Nie, dívaj sa. Vidíš ako sa ti to páči?" Zdvihol som oči hore k Minovmu odrazu. Díval sa na mňa a jazykom si prechádzal po perách zatiaľ, čo do mňa prirážal. Samozrejme, že sa mi to páčilo. Keby som sa sám seba dotkol, čo i len nepatrne, v sekunde by som sa urobil. Našťastie som nemal ako, pretože keby som sa nepridržiaval skla asi by som spadol na zem.

Mino zo mňa vyšiel a otočil si ma k sebe. Oprel ma o sklo, zdvihol jednu moju nohu a zasunul sa do mňa až po koreň.

Hekal som mu priamo do ucha, pretože jeho hlava spočinula na mojom ramene, do ktorého sa opäť jemne zahryzával. Nechtami som sa zaryl do pokožky na jeho chrbte a podľa jeho prírazov som mu tam zanechával červené až krvavké šrámy.

"Už to nevydržím.." Oznámil som mu, pretože pri tom ako do mňa prirážal sa môj penis obtieral o jeho bruchu, čo zapôsobilo a ja som bol na vrchole.

Mino zvŕšil tempo môj penis sa o jeho brucho šúchal rýchlejšie a zanechával za sebou len vlhkú šmuhu. Ešte párkrát prirazil a s nemým výkrikom som zaklonil hlavu dozadu. Pokropil som jeho aj moju hruď, ba dokonca niečo skončilo až na mojej tvári. Až keď sa kŕč v mojom tele uvoľnil, uvedomil som si ako hlboko som zaryl nechty do jeho chrbta.

"Ešte som tu ja." Sklonil sa ku mne nabral na jazyk trošku bielej tekutiny a strčil mi ho do úst. Vždy mi prišlo divné skúšať vlastné spermie, no v tento moment to pôsobilo úplne inak. Mino sa odtiahol chytil ma aj za druhú nohu, čím som sa ocitol vo vzduchu. Jedinou mojou oporou bolo studené sklo za mnou.

Bez varovania začal ihneď prirážať najrýchlejšie ako mu to moja váha a divná poloha dovolili. Vykĺzol zo mňa, pustil ma a ja som len vratko skončili nohami na zemi. Chytil som sa jeho ramien aby som nespadol a sledoval ako zo seba stiahol kondóm ktorý hodil k svojim nohám.

To čo som v sebe cítil bolo presne to čo som konečne mohol vidieť na vlastné oči. Prsti obtočil okolo svojho penisu, po ktorom pár krát prešiel a moje brucho pokropila biela spŕška.

"Woow.." Neodpustil som si poznámku. Mino mal naozaj dar od boha a to hneď v niekoľkých veciach.

Unavene si oprie čelo o moje rameno v snahe nabrať trochu vzduchu do pľúc. Predsa len, táto akcia ho vyčerpala a nie len jeho. Ruky obtočím okolo jeho tela, ktoré k sebe pritisnem. Nos strčím do jeho vlasov a celé moje telo opantá príjemná vôňa Minovho šampónu zmiešaného s potom a jeho prirodzenou vôňou, ktorá sa vždy okolo neho motala ako obláčik neviditeľnej pary.

Cítim sa fajn. Vlastne nie len fajn, cítim sa skvele! Dokázal by som tu takto stáť ešte dlho, no moje nohy začínali ťažieť pod váhou jeho tela, preto som sa radšej rozhodol vrátiť ho späť na zem.

"Pôjdeme sa vysprchovať?" Spýta sa po tom, čo sa konečne na mňa pozrie.

"Uhm.." Na viac sa nezmôžem. Mino ma vezme za ruku a vtiahne do kúpeľne v jeho spálni.

Len čo zavrie za nami sklené dvere od sprchového kúta a pustí na nás horúcu vodu, vďaka ktorej sa sklo automaticky zarosí, prisaje sa na môj krk a mne je hneď jasné, že to nebolo jediné číslo tohto večera.

previous || next

5 komentárov:

 1. Ok, zabila si ma. Teda nie ty...oni ma zabili! Bolo to dokonalé! A konečne bol ten krásny zadoček patriaci Taehyunovi pretiahnutý! Konečneeee! *šťastná Tomiko veľmi šťastná*
  Vždy sa na diely tejto poviedky teším! A preto sa teším aj na ďalší! ^^

  Priznávam sa, že som to čítala keď si to zverejnila prvý krát...a keď som šla zverejniť komentár už to bolo zmazané :D Ale nemusíš sa ospravedlňovať ^^ Nebolo to také strašné ^^ (Sama robím chyby v poviedkach *aj keď si na ne dávam bacha*, no mne ich nemá kto skontrolovať. Takže v pohode ^^)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D :D Aj ja som si to patrične užila :D A to bol len začiatok akurát mám pocit že nerada píšem o sexe lebo slovenčina má smiešne obmedzený slovník čo sa sexu týka :D
   ach hanba!!! Ja som zabudla že je štvrtok iba som si tak náhodne klikla na blog a kukám preboha nie!!!!!! O_O Mne poviedky opravuje kamarátka, nevravím že sú 100% ale určite je to lepšie ako keby som to zverejnila bez opravy ja po sebe chyby vôbec nevidím aj keď sa snažím aj tak ich tam mám neskutočne veľa + teraz zdvojený text no hanba!!

   Odstrániť
 2. Verím ti, že si si to užila :D keby len obmedzený slovník :D aj dosť divné výrazy občas máme :D (ale ja nerada píšem sex scény...ale neviem prečo :D)

  Popravde, ja som si myslela..že mi zblbol mobil, že tam bolo dvakrát to isté. Ale však také veci sa stanú ^^ ja ťa za to nezbijem a myslím, že každý tieto veci chápe ^^

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ale nenormálne :D Koľko krát tak pekná scéna ma napadne a začnem písať zistím že všetko čo by na to sedelo by bolo v češtine a keď to preložím do slovenčiny tak to nemôžem nechať tak lebo hanba hrozná veta :D So slovenčinou to ide ťažko na to aký je to pestrí jazyk čo sa týka erotického slovníka je fakt úbohý a niekedy aj na mňa vulgárny :D

   Odstrániť
  2. Ani mi nehovor ja koľkokrát premýšľam ako sa sakra povie to čo ma napadne slovenský :D (občas musim použiť slovník lebo ma to fakt nenapadne). Presne tak potom sa človek cíti ako nejaky vulgárny človek :D Mali by sme dat vediet Matici Slovenska aby rozšírila tento slovník :D

   Odstrániť