streda, marca 16, 2016

FLIGHT LOG: DEPARTURE

Nie že by som niekomu z vás nedôverovala, že ste toto všetko videli, no tým že sa skracuje doba comebacku GOT7 trochu šaliem.
Preto som si povedala že spravím také malé zhrnutie toho čo už vieme o ich prichádzajúcom album FLIGHT LOG: DEPARTURE na ktorý sa snáď tešíte rovnako ako ja~

 • Úplne na začiatku sa na stránkach JYP objavil takýto poster
  SCHEDULE ANNOUNCEMENT - na ktorom sú vypísané dátumy odpočítavania od zverejnenia Track listu až po ich prvý koncert v Soule.

 • TAKE 01 [29.2.2016] - TRACK LIST!!!  - Ako prvý prišiel zoznam pesničiek na chystanom albume s podrobným vypísaním nie len názvom jednotlivých songov a označením prvého ako titulného - FLY - ale aj s výpisom kto skladal hudbu a písal text pri čom musím upozorniť na skladbu číslo 002 Can't pretože ako všetci dobre vidíme, na texte sa podieľal Jinyoung s Markom a to moje srdce náramne teší~ 

 • TAKE 02 [11.3.2016] - TRAILER!!!
  Tak sme sa dočkali traileru!
  Bola som z neho úplne v šoku a nechápala som o čo ide. Avšak, hudba použitá v pozadí bola tak nákazlivá že som si ho prehrávala stále dookola, až mi začalo dávať zmysel na čo sa to vlastne dívam.
  Neviem či som z toho bola nadšená alebo nie, pretože atmosféra toho traileru je dosť zvláštna. Keď som si v hlave ako tak poskladala o čo asi ide, bežala na twitter, facebook a všade možne len aby som si potvrdila to, čo som si sama myslela. 

 • Ak už poznáte teórie konceptu, tieto body nečítajte, ak nie a máte záujem o konšpiračné teórie, horsa do toho!!!!
 1. Video sa začína v aute, sú tam všetci členovia Got7, šťastný a bezstarostný sa niekam vezú. Vyzerá to na pekný album ako sme u Got7 zvyknutý [nedá mi neupozorniť na krásny moment ako sa Mark podelí o svoje slúchadlá s Jinyoungom] Jinyoung zaspáva a prebúdza sa v hmle?
 2. Čo sa deje? O čo ide? Čo tá hmla a kde sú ostatný? Možno na prvé pozretie to nebude dávať taký zmysel  no keď si to pozriete znovu možno tomu pochopíte. Celá situácia pôsobí tak, že sa niečo stalo. Autonehoda? Možno..
 3. Jinyoung otvára oči a prvé čo vidí je Mark... [to ako je tam spravená tá hudba a ich hlasy je úplne dokonalé!!] Všetci sú šťastný, smejú sa, no pôsobí to akoby tam Jinyoung ani nebol. Všimli ste si však že okrem toho že Jinyoung tam je, ale nevnímajú ho, fyzicky sa tam s nimi nenachádza JB?
 4. Tu nastáva prvý WTF moment. Jinyoung sa znova prebudí v aute v ktorom šli na začiatku a díva sa cez okno na svojich priateľov. Všetko by bolo v poriadku, bol to len sen, alebo nie?
  Počkať, ľudia nelietajú a Youngjae sa vznáša. Prečo sa vznáša? A nieje jediný...
 5. Atmosféra sa mení. Pôsobí taživejšie ale stále svojim spôsobom šťastne. Pohľad na 5 členov, ktorý behajú smejú sa a sú nádherný - špeciálne Yugyeom- a všetci sa vznášajú alebo lietajú. Zostrih na JBho ležiaceho na posteli, pomaly sa vznesie, hudba zastane a 5 (anduliek? agapornisov?) sa rozletí okolo neho. + nezabúdajme na modrého vtáčika v klietke (Jinyoung?) Mohli tým chcieť naznačiť že sa k piatim lietajúci chlapcom pridal šiesty? Nezabúdajme na fakt že ľudia nelietajú.
 6. Tu začína moja obľúbená časť [započúvajte sa do tej hudby] Jinyoung na okraji strechy budovy sa rozhodne pridať k šiestim lietajúcim chlapcom. Možno je to len ďalší sen možno nie..
 • Je táto teória blud alebo nie? Je to vlastne jedno... Myslím že samotným autorom šlo presne o toto. Tak či tak musím povedať že som si pri tom trochu poplakala. Až príde MV uvidíme o čo naozaj šlo, možno to bude úplne niečo iné možno nie.
 • Vo výsledku to však vyzerá asi tak, že sa stala autonehoda, všetci okrem JBho a Jinyounga umrel. Pridá sa k ním JB a Jinyoung to nezvládne preto sa dobrovoľne rozhodne ukončiť svoj život. 
 • Jedna vec na ktorú som však alergická je to, že mnoho ľudí to začalo prirovnávať k traileru BTS  na RUN. Je pravda že aj mne to v prvý moment evokovalo tento trailer, no keď sa a to pozriete ešte raz, tento pocit sa stratil. Ak mám byť úprimná, tento koncept mi skôr pripomína ich MV Stop stop it, takže ak prídu s niečím podobným nemyslím že by som to prirovnávala k BTS ale skôr k tomuto..
 • TAKE 03 [14.3.2016]- ‪PHOTOS #1
  Po tomto srdce-rvúcom trailery prišli na radu fotky na ktoré som sa naozaj tešila!!!
  Všetci sú tam tak krásny že si asi oči vyplačem... • TAKE 04 [15.3.2016] - PHOTOS #2
  Zas a znovu nemám k tomu čo povedať len nádhera! NÁDHERA!!! • Čo sa stane keď tieto fotky poskladáme dohromady??? 


 • TAKE 05 [16.3.2016] - PHOTOS #3
  Nové pozadie na mobil, počítač, klávesnicu, whatsapp atď... Asi tak som sa tvárila keď videla poslednú sériu fotiek..
 • TAKE 06 [17.3.2016] - ALBUM USER GUIDE
  Nie som moc zaťažená na kupovanie albumov, ale keď som toto videla... Ja neviem prečo ale mňa ten obal albumu tak neskutočne dostal že ho chcem Q_Q 

 • TAKE 07 [18.3.2016] - MUSIC VIDEO TEASER
  Naozaj neviem čo mám čakať ale tých 23 sekúnd ma dostalo! + všetci sú tam rovnako oblečený O_o u Got7 neobvyklé...

 • TAKE 08 [19.3.2016] - ALBUM SPOILER
  Úplne najviac sa teším na Can't ["vôbec" to nieje preto že na texte pracoval Makr a Jinyoung..]

 • TAKE 09 [21.3.2016 - 00AM] - ALBUM & MV RELEASNad moje očakávania plačem z tej nádhery

 • TAKE 10 [21.3.2016] - LIVE PREMIERE with NEVER V
 • TAKE 11 [29-30.4.2016] - 1st CONCERT in SEOUL
  Tak a je to tu!!! GOT7 sa konečne dočkajú ich prvého koncertu! (na moje narodeniny)

 • To je zatiaľ všetko čo vám môžem poskytnúť ... na teraz. Tento článok pojmem však trochu netradične a budem ho aktualizovať každým dňom, až kým sa na youtube neobjaví MV s FLY! [čo by malo byť v nedeľu]
  Pred tým ako to ukončím, chcem sa spýtať či sa tešíte na nový album GOT7 a aký k ním máte vzťah?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára