nedeľa, februára 28, 2016

Nothing Much

Som mala akúsi načuchorenú náladu a chuť písať, tak som sa pustila do niečoho, čo som nevedela čo bude a vzniklo z toho toto.
Neviem presne čo to je, pretože keď som si to spätne čítala tak som na to neprišla, ale snáď sa vám to bude páčiť a neukameňujete ma za to~
Je to samozrejme plné hanbatých vecí takže +18
Je to tak trochu navezujúce na Tak čo? ale nie tak úplne.
No, nejdem tu to obkecávať lebo je to úplne zbytočné, tak horsa do toho~
Prajem príjemné čítanie~
Group: EXO
Pairing: KaiSoo
Počet slov: 1983
Warning: +18
"Nepozeraj sa na mňa." Nižší chlapec hodí po mne tričko, ktoré si práve vyzliekol.

"Čo tak zrazu?" Zasmejem sa a tričko, ktoré po mne hodil schovám za hlavu.

"Som tučný." Zašomre a otočí sa mi chrbtom a ja sa neubránim sa hlasnému smiechu. Kde on k tomuto prišiel?

"To ti kto povedal?" Spýtam sa a pohodlnejšie sa usadím na posteli.

"Vidím to." Dívam sa na jeho chrbát a sledujem ako si chytí brucho a začne ho skúmať. Môj zrak padne z jeho chrbtice o kúsoček nižšie. Zaryjem svoj zrak do toho dokonalého mäkkého miestečka, uväzneného v tesných džinoch, až to mnou zalomcuje. Mám ho chuť mu jeho blbé reči vyvrátiť, ale nemám energiu vstať. Musí prísť sám.

"Svaly nenaberieš z kostí a kože. Prestaň sa obzerať a poď sem." Otočí sa a vrhne na mňa škaredý pohľad.

"Takže nevyvraciaš že som tučný?"

"Čože?"

"Myslíš si že som tučný?" Kedy sa to stihlo obrátiť proti mne? Kyungsoo pristúpi k posteli z očí blesky, ruky založí v bok a ja sa naozaj začnem báť o svoj život.

"Tak som to nemyslel." Posadím sa a zahladím sa mu hlboko do očí.

"Neklam, myslíš si že som tlstý." Pane bože do čoho som sa to dostal? Natiahnem sa a chmatnem Kyungsooa za ruku. Neustojí to a padne mi rovno do náručia.

"Prestaň trepať hlúposti." Rukou skĺznem po jeho chrbte od lopatiek až po lem úzkych boxeriek ktoré má okrem ponožiek ako jediné na sebe.

"Ak sa ti hnusím povedz to." Povie s vážnou tvárou, za čo ho štipnem do brucha. Čo to na mňa skúša?

"Soo čo si to dnes jedol za skazené jedlo, že tu trepeš takéto hlúposti." Prevalím ho pod seba a kľaknem si nad jeho útle telo, o ktorom tvrdí že je tučné a ruky mu priklincujem vedľa jeho hlavy.

Nič nepovie len na mňa uprie jeden zo svojich vražedných pohľadov, ktoré tak rád vrhá na všetkých v jeho okolí.

"Došli ti slová?" Neodpustím si a rýpnem si do neho.

"Ty si taký klamár."

"Čože?" Prečo som zas klamár, čo mi zas uniklo?

"Keby sa ti nehnusím, tak mi to urobíš." V jeho tvári nebolo vidieť žiadne emócie. Nikdy nepochopím ako to dokáže.

"Nešlo to." Namietnem.

"Nepostavil by sa ti, pretože ťa už nevzrušujem." Mimovoľne otvorím ústa pretože nemôžem uveriť čo práve povedal.

"Čože? Ako ťa toto mohlo napadnúť?" Pozriem mu hlboko do očí v snahe nájsť nejaké logické vysvetlenie.

"Ktorý zdraví chlap by odmietol sex?"

"Soo..." Pokrútim hlavou. Môj malý Soo, čo to zase hovorí? "Všetci boli doma, dokonca tu bol manažér, ako by sme mohli, nešlo to." Pripomenul som mu situáciu.

"Inokedy ti to nevadí." Našpúlil pery a svoj pohľad stočil kamsi k dverám alebo kde.

"Inokedy si nebol tak hlučný." Pripomeniem mu. Nepozrie sa na mňa, len svoje rozkošné pery našpúli ešte viac. "Kyungie vzrušuješ ma tak, ako nik na tomto svete." Priznám mu a počkám či sa na mňa pozrie. Keď sa tak nestane, spustím svoje boky k tým jeho a zľahka sa obtriem o jeho rozkrok. "Vidíš?" Spýtam sa.
Konečne sa na mňa pozrie s rozšírenými očami.

"Jongin ty prasa."

"Čože?"

"Stojí ti." Ako keby som to nevedel.

"Prečo myslíš že mi stojí." Spýtam sa a znovu sa obtriem o jeho rozkrok trošku silnejšie.

"Netuším a neviem či chcem byť toho súčasťou." Mám dojem že sa v ňou už nevyznám. Skúsim to ešte raz.

"Zamysli sa." Nič. Žiadna reakcia. Vzdám to.

Chytím Kyungsooa za boky a nečakane ho pretočím na brucho. Znovu svoj rozkrok natisnem na Kyunga, tento krát však zozadu. Je to ako puzzle, úplne mi tam zapadne, toto je jediné miesto kam skutočne patrím. Prebehne mi mysľou.

"Jongin čo to robíš." Spýta sa hlasom bez emócii. Kyungie, prečo si tak rozkoší. Napadne ma keď sa natiahnem k jeho krku, do ktorého sa silne zahryznem, ale len na malú chvíľku, aby neostali po mojom malom útoku žiadne stopy.

Z jeho hrdla sa vyderie rozkoší zvuk, ktorý ma len popoženie pokračovať v mojom útočení a ochutnávaní rozkošného chlapca podo mnou. Jazykom prejdem po citlivej pokožke na jeho krku.

"Čo ak ho do teba strčím?" Zašepkám mu zmyselne do ucha a počkám na jeho reakciu. Nemusím čakať dlho, vlastne nečakám vôbec, pretože príde automaticky. Kyung nadvihne svoje boky a obtrie sa o môj rozkrok, ktorý už nebezpečne pulzuje vo voľných pyžamových nohaviciach, ktoré mám na sebe.

"Na čo čakáš?" Zaskučí a zahryzne sa mi do ruky, ktorú mám opretú vedľa jeho hlavy.

"Nebudeš kričať?" Olížem mu miestečko tesne za uchom a svoje uši nadstavím tichým zvukom, ktoré mu unikajú z hrdla. Tak sladký, napadne ma.

"Nie.." Neverím mu ani po slova, no za skúšku to stojí.

Presuniem sa teda k zaujímavejšiemu miestu na jeho tele ako je ucho. Dlaňami mu zľahla stisnem polky, pár krát ich premasírujem a prsty zakvačím o lem červených pásikovaných boxeriek ktoré má na sebe. Kyungosoo nadvihne boky a ja ich z neho jedným ťahom stiahnem až do polky stehien.

Až keď sa červená látka obopne okolo jeho nôh, napadne ma že sa chcem ešte hrať. Pretočím Kyunga znovu na chrbát, stiahnem z neho boxerky a jeho nohy si položím na ramená. Tak sa mi naskytne na neho pekný výhľad. Je vážne rozkošný, ten pohľad ktorý na mňa upiera, úplne bez emócií, jeho líca však horia, pretože táto situácia je mu trápna.

Otočím hlavu na bok, a jazykom mu prejdem po bledej pokožke na jeho stehne. Oči stočím k jeho tvári a neubránim sa úsmevu keď privrie oči a zubami sa silno zahryzne so spodnej pery, len preto aby zadržal zvuk, ktorý by sa mu inak vydral z hrdla.

Mám ho chuť trápiť viac, napadne ma. Centimeter po centimetri začnem perami okusovať hebkú pokožku na jeho stehnách. Milujem ako sa pri tom tvári. Milujem ako moc je Kyung citlivý. Poznám každé jedno citlivé miesto na jeho tele, všetky som už preskúma a ešte radšej zisťujem ako moc vydrží.

Postupne kúsok po kúsku sa dostanem skoro až k jeho rozkroku, ktorý už túžobne čaká len na moju pozornosť. Napadne ma že ho pohltím do teple svojich úst, ale včas si to stihnem rozmyslieť. Trápiť ho je väčšia zábava.

Roztiahnem jeho nohy široko od seba, čo zo prekvapí. Jeho ruky vystrelia a zakryjú si všetky hanbaté miesta ktoré som už videl toľko krát, že mi táto reakcia príde až zbytočná.

"Nehanbi sa." Pozerá na mňa tými svojimi obrovskými očami, v ktorých sa miešajú snáď všetky emócie, ktoré sa v takejto situácii môžu človeku odohrávať v mysli.

"Nerob to takto." Rozkáže mi, ale svoje nohy nechá v mojich rukách a ani sa nepokúsi ich vytrhnúť.

"Ako takto?" Kyung mi venuje škaredý pohľad, tak sa radšej rozhodnem nechať to tak, ešte by som pokazil atmosféru a to som naozaj nechcel.

Skloním sa k jeho rozkroku a ani ho nemusím prosiť o to aby dal ruky preč. Špičkou jazyka prejdem po malom otvore na vrchu stojaceho penisu. Milujem tú chuť. Napadne ma keď si prvé kvapôčky vezmem na jazyk. Viac si však vziať neplánujem. To ale malý Kyungie nemôže vedieť.

Skloním sa o kúsok nižšie a pošteklím to teplé miestečko kam sa chystám už o malú chvíľku velebiť. Kyung sebou šklbne, preto vtlačím jeho boky do matraca. Jazykom prejdem po citlivom miestečku pod jeho penisom a znovu sa vrátim k tomu malému otvoru. Ešte trošku ho navlhčím, kým do neho strčím jeden zo svojich prstov. Kyung ticho zastená do vankúša, ktorý vzal z postele a prikryje si s ním tvár.

Začnem sa v ňom pomaly pohybovať. Milimeter po milimetri. Von, dnu a znova, a znova, a znova. Pokračoval by som v tom ešte nejakú chvíľku, keby mi neskončil vankúš, ktorý pred malou chválou držal Kyung, v tvári.

"Čo to?" Prestal som sa pohybovať, ale nevytiahol som ho z neho.

"Prestaň!" Vytiahol som ho teda z neho.

"Keď chceš." Hral som sa s ním. A on to vedel. "Skočím si do sprchy." Aké lži mi to vychádzali z úst. Nikdy by som nedokázal opustiť túto miestnosť a nechať rozvášneného Kyunga na posteli. Chcel som len trochu zničiť tú jeho masku, ktorú dnes z nejakého dôvodu nasadil. Nechápem na čo sa tu presne hral, ale bavilo ma to. Teda, bavilo ma ju ničiť.

Už som sa šiel akože postaviť, len tak naoko samozrejme, keď ma Kyungova ruka schmatla za zápästie.

"Ak opustíš túto miestnosť, nikdy v živote ti to neodpustím." Tie jeho obrovské oči. Prečo sa na mňa takto díval?

Stačilo.

Otočil som sa k nemu, ramená mu vtlačil znovu do postele a natiahol sa nad neho. Asi chcel ešte niečo povedať, ale ja som ho chcel bozkávať. Vpil som sa do tých plných pier a užíval si tú železitú chuť krvi, ktorá mu z nich tiekla, pretože si ich pred malou chvíľou rozhrýzol, aby zo seba nevydával žiadne zvuky.

Zatiaľ čo som nemienil opustiť jeho pery, zdvihol som si jeho nohy, obtrel sa o neho a počkal na reakciu.

Kyung mi ticho zastenal do úst, čo som bral ako zelenú. Stiahol som si pyžamové nohavice tesne pod zadok a rukou našiel pod vankúšom malú tubičku, ktorou som navlhčil Kyunga a následne seba, skôr ako som do neho vkĺzol.

Kyung ma prijal tak ľahko a rýchlo. Nešiel som na to pomaly, preto sa okolo mňa stiahol a ja som sa musel od neho odtiahnuť, aby som nabral dych, o ktorý som z tej úzkosti prichádzal. Nehýbal som sa, len si užíval ten pocit.

"Pohni sa." Zašomral Kyungsoo a trochu sa pohol panvou proti mne. Skôr ako stihol urobiť prudší pohyb, moje ruky zo zarazili. Pridržal som mu boky pevne priklincované k posteli.

"Neponáhľaj sa." Sledoval som ako si začal hrýzť peru, zatiaľ čo bojoval s mojimi rukami ktoré ho držali a bránili mu v pohybe.

Zabudol som však na to, že on sa vždy vynájde. Nečakane ma chytil okolo krku a zdvihol sa tak, že chcene či nechcene som sa v ňom pohol. Poznal ma veľmi dobre a tak vedel že stačí málo, aby moja obrana spadla. A spadla.

Kyung omotal svoje nohy okolo môjho pása a rukami sa pevnejšie zachytil môjho krku. Vydvihol sa do sedu a ja som do neho zašiel ešte hlbšie ako som v ňom už bol.

Z úst sa mi vykĺzlo jeho meno spojené s výdychom spokojnosti ktorá mojim telom prechádzala. Kyung sa nadvihol a dosadol na mňa. Tento pohyb zopakoval ešte niekoľko krát, kým som to nevzdal.

Položil som ho na posteľ a bez ďalšieho čakania alebo varovania som začal prirážať. Tak sebecký som už dlho nebol. Prirážal som a vôbec nemyslel na to či sa mu to páči, aj keď mi bolo jasné že sa mu to páči. Kyungovi stačilo málo na to aby si pokropil brucho bielou lepkavou tekutinou. Ja som potreboval trochu viac a chcel som viac. Preto som do neho prirážal aj po tom, čo sa spamätal z prežitej rozkoše.

"Urobím ti to." Prehovoril skoro nečujne. Mojim ušiam to samozrejme neuniklo. Toto by im neuniklo nikdy.

Vykĺzol som z neho a postavil sa na posteľ. Počkal som až si kľakne predo mňa a vezme si ma do úst. Kyung je v tomto naozaj talent. Jeho jazyk šikovne začal kĺzať po citlivej špičke ktorá vykúkala von a zlízal každú kvapôčku ktorá zo mňa vyšla.

Keď videl že začínam byť nedočkavý, pohltil ma do úst celého. Najskôr to boli dlhé ťahy, no postupne ich skrátil a ja som mohol cítiť ako hlboko v jeho ústach som. Narážal som na steny jeho hrdla a len tá predstava stačila k tomu, aby som sa urobil.

Napadlo ma že sa odtiahnem, no Kyung si ma chytil za zadok a nedovolil mi sa od neho pohnúť ani o centimeter. Zaklonil som hlavu, prsty vplietol do tmavých hustých vlasov a jeho ústa naplnil Kyungovou obľúbenou bielou tekutinou.

Kyung padol do postele a ja som hľadel na jeho tvár, po ktorej stekali zvyšky môjho vzrušenia. Nedokázal som odolať. Sklonil som sa k nemu a zlízal všetko, čo mu stekalo po tvári.

"Tak sladké." Zašomral som a vpil sa do jeho pier.

3 komentáre:

 1. AAA! Sakra! Milujem keď je KyungSoo taký ako v tejto poviedke! A ten začiatok, také otázky ako majú zvyčajne baby keď naberú 5 gramov :D Sakra! Aaaaa! Dúfam, že na tieto zlatíčka budeš mať ešte poviedky inak sa mi srdco zastaví :D ... fuha :D sakra aaa :D toto je najprimitívnejší komentár aký som ti kedy napísala :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. to je v pohode toto bola taká blbosť že to ani komentár nepotrebuje :D ale celkom som zamilovaná do Dodka takže je možné že sa tu KaiSoo vyskytne častejšie~

   Odstrániť
  2. Tak to sa potom moc na to teším! *-*

   Odstrániť