nedeľa, februára 14, 2016

My Bias List PART 1

Netrápi to síce nikoho, ale ja si čo deň to viac a viac uvedomujem že môj bias list začína byť nekonečný. V každej skupine sú minimálne traja ľudia ktorých chcem v tomto liste mať a ja si neviem vybrať a začínam strácať prehlad.
Tak som si tak povedala, prečo si o tom neurobiť jeden celý článok na svojom blogu. Nik sa o to síce zaujímať nebude, ale aspoň budem mať prehlad, prípadne o nejaký čas, až sa moje preferencie zmenia, tak si na toto s úsmevom na perách spomeniem.

Chcem sa vás spýtať, máte tiež problém vybrať si biasa?
Ďalšia dôležitá otázka, existuje vo vašom živote niečo ako ULTIMATE BIAS?


BTS

J-HOPE (BTS) 

 • Hoseok nebol prvý bias v BTS ktorého som mala. Ale časom sa stal v mojom srdci mojim najobľúbenejším. Neviem čím to je, či tým že je idiot, tým ako tancuje, tým že ho shipujem s Taehyungom, alebo tým že je neskutočne krásny (keď sa zrovna netvári ako idiot).

Jimin (BTS) 

 • Nepoznám človeka ktorý by toto roztomilé decko nemal rád. Jimin sa vám skrátka dostane do srdca a ostane tam!
  Potom je tu to jeho abs ktoré našťastie trošku stratil, ale zadok a sexi stehná ostali. 


V (BTS)

 • Podla toho čo moje oko zaznamenalo, je to hneď po Kookovi najobľúbenejší člen BTS. Nana rebel si však povedala že to nebude jej bias, no ono TaeTae má skrátka svoje čaro a aha, jasne že sa na môj bias list dostal a to sa ani moc nemusel snažiť. 

EXO

Chanyeol (EXO)

 • Chanyeol.... K tomuto by som dokázala písať doslova litánie. Milujem na ňom všetko od jeho odstávajúcich uší, cez jeho obrovské oči, nádherný úsmev, hlboký hlas, 185cm, až po jeho humor a lásku ktorú chová k všetkým členom EXO (Predovšetkým tú ktorú chová k Baekhyunovi a Sehunovi)
Sehun (EXO) - ultimate~

 • Keby ma požiada o obličku, neváham ani sekundu a dám mu ju. Áno, áno, až takto zle na tom som. Neviem ani slovami popísať moje hlboké city k tomuto sataniemu stvoreniu s dokonalým pozadím. Stačí sa mi na neho pozrieť a viem prečo ráno vstávam z postele. Najradšej by som tu o ňom napísala báseň ale to možno nabudúce~


D.O (EXO)

 • Keď som začala počúvať EXO, mala som v hlave otázku. Ako môže byť D.O niekoho bias? Vážne ja sa tak trocha za seba hanbím, ale ja som to naozaj nechápala. Som však rada že som to časom pochopila. Kyungsoo je asi ten najroztomilejší člen EXO nech si vraví kto chce, čo chce (a to ako sa Kai na neho díva..)

Baekhyun (EXO)

 • Baekhyun bol dlhú dobu pre mňa len ten čo sa mi na niekoho podobá, ten čo ho shipujú s Chanyeolom a ten čo mal holku. Cesty s EXO sú však nevyspytateľné. Teraz je to pre mňa Byun tá nádherná slaninka s tými najkrajšími rukami na svete~!!

BIGBANG

TOP (BIGBANG)

 • You like? Yes i like~
  Tabi bol môj prvý bias vôbec, čo sa na mne aj poznačilo. Väčšina biasou ktorých si vyberám sú rapery, retardovaný, vysoký, ešte viac retardovaný, s veľkými ušami a divným zmyslom pre humor. Ale napriek tomu všetkému sú neskutočne nádherný až vás z pohľadu na nich bolí srdce. 


G-Dragon (BIGBANG)

 • GD už dávno pre mňa nieje niečo tak prosté ako bias. Gee je skrátka ikona a to hneď v mnohých smeroch. Okrem toho že je úžasný umelec, čo sa týka skladania, rapu, spievania a tanca, je to aj úžasný roztomilý človiečik a módna ikona, ktorú by mi bolo cťou poznať.SHINee

Key (SHINee)

 • Bohužiaľ som nepatrila k tým pár šťastlivcom, čo sa im podarilo dostať do Prahy na koncert SHINee. O to viac ma to mrzí, keď viem, aký dlhý čas Kibumie strávil v Prahe.
  Nestrácam však nádej a verím že sa mi ho raz podarí vidieť na poriadnom koncerte. A potom budem môcť konečne umrieť.

Minho (SHINee)

 • Ten chlap ma berie asi po všetkých stránkach po akých ma môže brať. Keby ho mám zaradiť do nejakej z kategórii ktoré mám v hlave vytvorené, šupnem ho do jednej krabičky spolu s Chanyeolom a Yugyeomom, na ktorej by bolo napísané: "Otec mojich deti"Taemin  (SHINee)

 • Taemin malé zlatíčko. Nechcela som si ho písať na bias list pretože mám dohodu s istou osobou že Taemin patrí do chráneného územia ale ja si nemôžem pomôcť. Mne stačí jeden jeho úsmev a mám chuť vykričať dieru do vankúša! 
GOT7

Yugyeom (Got7)


 • Čím viac sa na neho pozerám, tým viac ho milujem. Keby sa ma niekto spýtal, koho by som si z Kpoperov vzala za muža, keby som mala túto možnosť, mal by asi trochu náskok. Yugyeom je skrátka presne môj typ!!!
  A to je to vlastne ešte malé a nedozreté. Nechcem vedieť ako to bude vyzerať o 2 roky...

Mark (Got7)

 • Mark je ďalšia z mojich xxxx lások. Medzi biasmi ho radím na naozaj vysoký post, a čím viac ho spoznávam tým viac ho milujem. Prečo? To chápe asi len jedna osoba~ 
Junior (Got7)

 • Niekedy neviem či ho zbožňujem alebo nenávidím. Jinyoung je jeden z kpoperov ktorý ma svojím chovaní dokážu úplne naštvať a ja sa potom sama seba pýtam, či som normálna. Čo však na ňom milujem? Ten pohľad keď sa díva na Marka <3
  Áno som šialený MarkJin shipper...

Jackson (Got7)

 • Občas si myslím, a nebudem ďaleko od pravdy, že Got7 získavajú popularitu hlavne vďaka Jacksonovi. Aj keď mnohý z fanúšikov Jacksona nemajú za biasa, treba uznať, že Jacksona pozná skoro každý. Nehovoriac o tom, že je to asi prvá osoba ktorú si v Got7 všimnete a zapamätáte. 

Youngjae (Got7)

 • TEN HLAS!!! Ja nikdy v živote nepoberiem, ako tento vokalista mohol mať v ich debutovom songu part až s jedným slovom. Naozaj toto bude pre mňa záhada na veky vekov!BamBam (Got7)

 • Bambi nám z mesiaca na mesiac rastie a nebudem sa vyjadrovať k tomu akom krásnie. Najskôr som ho moc nevnímala, ale v posledných mesiacoch sa nedá jeho existencia viac ignorovať. Bambi, chcem ťa poprosiť, prestaň, pretože mi to ničí zdravie! 


JB (Got7)

 • Keď som s Got7 začala, všetkým som hovorila že je to môj bias. Bolo to ale preto že som ostatných členov od seba nevedela rozoznať a JB mal charizma ktoré ma upútalo (hneď po Jacksonovi) ako prvé. Časom sa to však menilo a vystriedala som všetkých kým som si uvedomila že niečo ako bias v Got7 nieje. 

7 komentárov:

 1. Zistila som, že máme pár rovnakých :D problém v tom, že ich je veľa mám aj ja :D ale to je problém väčšiny fans :D keď sa pýtaš na začiatku k tomu ultimate tak je u mňa T.O.P (ten chlap mi ničí život všetkým čo robím proste, zabila by som niekoho ak by ma o to poprosil len aby som mu urobila radosť) ... z toho, že sa ti možno časom ten list zmení si nič nerob (mne sa zmenil toľkokrát, že ani nemá cenu to písať - hlavne, že viem ktorý je ten najhlavnejší, ten sa nemení)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som mala tiež topíka za ultimate kým som nezistila aký je život ku mne krutý a ako sa so mnou bude pohrávať :D :D :D :D

   Odstrániť
  2. Neboj bude aj horšie :D (nie nechcem ťa strašiť iba poukazujem na krutý fakt)

   Odstrániť
 2. Smejem sa keď vidím všetkých tých fešákov pokope...hlavne GOT7 :DDDDDDDDDD zase si bola skromná a vedela si si vybrať toto si ja na tebe brutálne vážim :) :D... a tichučko sa smejem keď vidím to slovíčko ultimate pri Sehunovi... dlho zamlčovaná pravda... aj keď sme to všeci vedeli... ale vidím to prvýkrát takto :D *menšie výčtiky kvôli Channymu* a UB klasicky Keks a Lulu ostávajú :*

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. *plače v kaluži sĺz* :D :D :D :D :D Ale to vieš že ja som skromná vždy~
   To tam čo je vedľa nemenovanej osoby to bol preklep... to ignoruj.... nevšímaj si to!!!
   :DDDDDDDDDDDDD Keks som tu decentne nedala ale bolo to aj preto že potom by som tu chcela dať aj cukor s monsterom a bolo by škaredé lekvár nechať na ocot~ 4

   Odstrániť
 3. Bias list je zlo. Vždycky, když si začnu říkat, že takhle se mi to pořadí a seskupení líbí, objeví se někdo, kdo se začne vehementně snažit moje preference narušit. Že úspěšně, snad nemusím dodávat...
  S určením ultimate biase však sebemenší problém nemám. Od začátku (cca pět let zpátky) jím byl a vždycky bude jedině Minho.
  A mimochodem, jeho zařazení do kategorie "otec mých dětí" ve Tvém seznamu mě totálně rozsekalo. :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D Bias list je len zoznam potencionálnych manželov mám pocit a mali by sa na ne radiť celé skupiny a nie jednotlivý členovia :D
   S tým Minhom sa ti ani trošku nečudujem :D Keby som sa ku k-popu dostala skôr, omnoho skôr (čomu som sa bránila ako čert krížu) Je tu viac menej veľmi veľká pravdepodobnosť že by sa stal mojim ultimate :D Keď už neni ale to, môže byť aspoň otcom mojich malých Minhov :D

   Odstrániť