nedeľa, januára 31, 2016

WINNER COMEBACK

Awwww!! Ja neverím že sme sa toho dožili!!!
Od leta, keď nám Yang Hyun Suk oznámil konečne debut iKON a Mino sa zúčastnil SMTM4 som čakala len na to, kedy konečne oznámi comeback WINNER!!!
Nečkala som však že budem musieť čakať skoro do konca roka, skrz to že sa rozhodol debut iKON na tiahnuť na 4 mesiace (čo im teda moc neprospelo). Ale dočkali sme sa toho slávnostného momentu a ja tomu stále nemôžem uveriť.
S očakávaním som každý deň zapínala instagram a čakala čo ten satan z YG pridal a pridával toho dosť. Propagácia comebacku WINNER bola naozaj hojná a tak sme každý týždeň neskôr každý deň mohli vidieť niečo nové. Prekvapivé bolo pre mňa len to, že sa rozhodol jeden song vydať pred vydaním albumu. Neviem či to rátať ako song WINNER alebo len Mina a Taehyuna ale dočkali sme sa malej ochutnávky a ja som už vážne šalela a nechcela čakať.
Ale dosť čakania! EXIT E od Winner je konečne tu!!! A ja radostne otváram šampanské!
A ako sa v posledný rok stalo veľkým zvykom, nebude to len jedno MV ale v tomto prípade hneď tri.


_____________________________________________________________


SENTIMENTAL

Keď som si to pustila, najskôr som sa musela vykričať do vankúša pretože to je tak neskutočná dokonalosť že moje srdce ešte teraz ide vyskočiť z hrude!!! 
Toto je to na čo som čakala tak neskutočne dlhú dobu a necítim ani náznak sklamania.
MV je dokonalé Jinwoo tam vyzerá ako bábika Taehuyn ako boh Mino ako debil Seungyoon a leopardie tričko je odderaz pre mňa vízia leopardích škvŕn a Seunghoon s jeho rapom ktorý to tak dokonale celé podfarbil že to nedostanem ešte týždeň z hlavy...
Skrátka this is it!!!!!_____________________________________________________________


BABY BABY

- Stratila som úplne všetky slová!!! Samozrejme že tam všetci vyzerali ako zo sna, Jinwoo sa nám tam opil a to prostredie. Netuším kde je to natáčané ale musím povedať že za toto má YG u mňa mega plus pretože je to nádherné!!!
Mino v pásikovanom tričku ... jasne však si kopnite!!! Mala som chuť stať sa tom mrškou čo sa tam k nemu priplazila!!!
Tá náveznosť na I'M YOUNG  o tom ani hovoriť nebudem lebo budem revať..
A čo ma dostalo najviac? Ohnostroj... Jasne, pustite ohňostroj a ja som v slzách...


_____________________________________________________________


I'M YOUNG

Okej, z toho sa budem ešte dlho spamätávať. Neviem prečo ma tak neskutočne berú v k-pope MVčka s príbehom!!! 
Prvotný šok že Taehyun má sám song prešiel rýchlo. Druhý šok bol keď som pochopila o čo v tom MV ide. Najskôr bol môj postoj "woooo? prečo sa tam bozkáva s nejakou cudzou ženskou?" no potom som sa rozrevala a revala ešte dobrých 5 minút, tak ma to MV dostalo. A to nebudem hovoriť o tom aký tam je neskutočne nádherný pretože to by bolo na dlho...

3 komentáre:

 1. tento comeback je jedným slovom DOKONALÝ! Toľko emócii pri tých pesničkách a celkovo klipoch. Mňa osobne najviac dostalo práve Taehyunové solo... ten klip, tá pesnička, jeho dokonalý hlas, úplne všetko ma dostalo. Ako hovorím WINNER majú dokonalý comeback! *-*

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To teda že majú!!! Až je mi z toho do plaču pretože na iKON som sa neskutočne tešila a musím priznať že ma trochu sklamali ale potom sa to nejak dostalo do normálu. Ale WINNER... nečakala som po pravde že to bude až takéto dokonalá!!! Myslím že od GOT7 If you do, ma nepotešilo nič tak ako toto!!!!

   Odstrániť
  2. Myslím, že toto je lepšie než ich debut a to je čo povedať, ale zas je vidieť, že skupina je vo "vývine" a to je len dobre *-* ano iKON na nich som čakala tak dlho a proste stale to nie su ti iKON ktorých očakávam..... Napodobne! Strašne milo ma zaskočili tak ako GOT7 z ich If you do, tym songom som si este viac zamilovala GOT7

   Odstrániť