piatok, januára 08, 2016

Odplavenie stresu

Ani neviem čo ma to popadlo napísať to, ale asi to bude nedostatkom poviedok na Česko-Slovenských blogoch, ktoré by zodpovedali mojim predstavím.
Síce som kedysi prehlásila že EXO poviedky písať nebude, ale v tej dobe som ešte nechápala asi že EXO je synonymum pre Sex...
Je to moja prvá Fanciction ako taká na tému K-Pop Tak to berte s rezervou prosím.
Pôvodne som chcela písať poviedku na Got7 alebo niečo také, čo sa vyskytuje naozaj zriedkavo, ale dopadlo to ako to dopadlo.
Mno, tak, snáď sa to bude páčiť, a nájde sa tu niekto kto si to prečíta.
Budem vďačná za každú reakciu ktorú mi tu zanecháte.
Ďakujem >.....<

Group: EXO
Pairing: Chanyeol & Baekhyun & Sehun
Počet slov: 3023
Warning: +18
Po nekonečne dlhom a náročnom dni som sa konečne dostal domov. Tešil som sa ako sa osprchujem a skoro po týždni sa prvý krát poriadne vyspím.Potichu, tak aby som nikoho nevyrušil, predsa len už bola celkom pokročilá nočná hodina, som sa doplazil do obývačky, ktorú osvetľovala len malá lampička a televízor, v ktorom večerný program už dávno skončil. Rozhliadol som sa a pohľadom spočinul na spiacom Sehunovi. Až po tom, čo som gauč obišiel, som si všimol, že na jeho pleci je niečia hlava. Hneď som vedel komu patria tie tmavohnedé strapaté vlasy. Pristúpil som bližšie zrakom padol na odhalené Baekhyunove rameno. Mal na sebe len voľné, možno až príliš voľné tričko, ktoré mu padalo z ramien a vďaka čomu som mal možnosť zahliadnuť tie útle bledé ramená a kúsok kľúčnej kosti. Mal som chuť si k nemu prisadnúť a uhryznúť ho do neho, alebo ho poškodiť iným spôsobom. Ovládol som všetky svoje chúťky a rozhodol sa radšej vzdialiť do svojej izby.
Zhodil som tašku na zem vedľa postele a vyzliekol si mikinu.  Hodil som sa na postel a zavrel oči. Dnes to bol náročný deň. Potreboval som dokončiť pieseň, ktorú som začal už minulý týždeň a ako na potvoru mi to nešlo. Baekhyun a ostatní dnes mali iné povinnosti a tak mi nemal kto pomôcť a bol som na všetko sám. Hanbím sa za tú zlátaninu čo som nakoniec spravil, ale dnes som nemal svoj deň.
Prstami som si prešiel vo vlasoch a uvedomil si, že by som si mal ísť dať sprchu. Nechcelo sa mi ale vstať z postele a tak som ešte chvíľu ležal a premýšľal. Privrel som oči, a svojou rukou som pomaly začal blúdiť po svojom unavenom tele. Prstami som jemne prechádzal po svojej hrudi, až som skončil pri leme nohavíc. Na hrátky nebol čas. Dobre možno aj bol, ale energia ma akosi opustila a tak som len stisol svoj napnutý rozkrok v dlani a nechal to tak. Potreboval som sa uvoľniť, ale nemal som akosi silu to spraviť sám. Potreboval som pomoc, a tá spala vedľa v miestnosti,
Napadlo mi, že by som tam šiel a vyžiadal si to tak trochu po svojom, ale zdalo sa mi nepekné niekoho budiť len preto, že chcem vyhoniť a tak som len ďalej ležal a pozeral do stropu.
Z premýšlania ma vytrhlo tiché klopkanie na dvere. Lenivo som otočil hlavu a ani sa neunúval zakričať kto to je, čo však ale aj tak nebolo potrebné, pretože votrelec nečakal, či sa niekto ozve a rovno otvoril dvere. V dverách sa objavila hlava nášho lídra s úsmevom od ucha k uchu.
"Ideme na večeru von ideš s nami?" Spýtal sa a v momente sa vedľa neho zjavil Chen, s ešte väčším úsmevom.
"Niečo som zjedol po ceste domov ďakujem." zdvorilo som sa ospravedlnil, že sa nepridám a otočil hlavu späť k stropu. Dvere sa ticho zavreli a ja som zas osamel spolu so svojimi myšlienkami.
Mal som chuť niečo robiť, niečo nekalé. Chvíľu som premýšľal, či nápad, ktorý sa mi rodil v hlave nieje blbosť, ale tlak v mojich nohaviciach hovoril, že nie.
Postavil som sa, trochu ponaťahoval svaly a vydal sa do obývačky. V dorme nik nebol, teda, skoro nikto. Suho s Chenom a Layom šli na večeru niekam von, čo znamenalo, že sa nevrátia najmenej 3 hodiny. Kai s Kyungsoom pravdepodobne trávili čas v practice room a len boh vie čo tam robia a Xiumin kamsi ráno zmizol s manažérom, a do teraz sa neukázal. V dorme sme ostali len ja, Baekhyun a Sehun, čo znamenalo len jedno.
Zastavil som pred gaučom a obzrel si osadenstvo, ktoré na ňom spalo a netušilo, že ho niekto pozoruje. Rukou som zamieril k svojmu napnutému rozkroku, trošku ho stlačil v dlani a radšej sa vydal do sprchy.
Už po ceste som zo seba vyzliekol tričko a až sa dvere kúpelne za mnou zaklapli, neváhal som, rozopol som nohavice a spolu s boxerkami a ponožkami som ich zo seba stiahol. Postavil som sa pred zrkadlo nad umývadlom a zahľadel som sa na seba.
Moja tvár vyzerala unavene, vačky pod očami boli väčšie ako obvykle a cez make up pomaly po dlhom dni začali presvitať tmavofialové kruhy pod očami. V noci som toho moc nenaspal, keďže som sa snažil dokončiť text, ktorý som aj tak dorobil až dnes tesne pred tým ako som ho mal odovzdať.
Ponaťahoval som trochu svoje končatiny a prstami jemne premasíroval svoj stuhnutý krk. Chcelo by to masáž a to poriadnu. Prebehlo mi mysľou. Znovu som sa zahľadel na svoj odraz v zrkadle.
Nevyzeral som zle. Nebol som síce tak namakaný ako by som chcel ale na mojom tele sa niečo rysovalo. Nebol som hlúpy a vedel som, že sa to fanúšikom páči. Nepotreboval som byť hora svalov toto stačilo, aj tak som svoje telo nikdy na verejnosti neukazoval. Najviac, čo som ukázal boli moje ruky, ktoré vyzerali naozaj slušne na čo som bol patrične hrdý, keďže nie som moc typ človeka, ktorý trávi svoj vošný čas v posilovni.
Usmial som sa na seba a až vtedy si uvedomil v akej situácii sa vlastne nachádzam. Keby ma niekto teraz videl asi by si myslel, že som retardovaný alebo niečo podobné. Radšej som sa zvrtol a zamieril si to do sprchy.
Zvyčajne sme sa sprchovali viacerí naraz, aby to šlo rýchlejšie a neminulo sa toľko vody, málo kedy sme si mohli dovoliť luxus byť v sprche osamote. Túto vymoženosť sme mali len na hotely a podobne. V dorme sa nám to podarilo naozaj zriedka, preto som sa rozhodol si túto chvíľku užiť.
Vošiel som do sprchy, ktorú som za sebou zavrel a v momente na seba pustil prúd vody. Ani som nepočkal na to, aká voda na mňa začne tiecť, čo spôsobilo, že som vykríkol a odskočil do rohu, kde studené kvapky vody na mňa nedosiahli. Nadstavil som vodu na príjemne teplú a nechal si zmáčať tvár. Tak ako zo mňa stekala voda, odchádzali z môjho tela aj všetky myšlienky a tak som tam stál skoro s čistou hlavou.
Po uplynutí niekoľkých minúť som usúdil, že vodou netreba plytvať, pretože je dosť pravdepodobné, že sa po mne bude chcieť niekto sprchovať, tak som vodu stíšil a na ruku si dal trochu sprchového gélu a začal umývať svoje unavené  telo. Prechádzal som rukami po svojej hrudi a snažil sa umy, čo najlepšie. Postupne som z hrude skĺzol na brucho, boky a zadok. Rozkroku som sa úmyselne vyhol a zamieril si to rovno na svoje dlhé nohy. Narovnal som sa a rukou som zablúdil do rozkroku, k malému Chanyeolovi. Zatiaľ čo som ho poriadne umýval, rozmýšľal som, či svoj stres nechať odplávať do odtoku v sprche, alebo niekoho otravovať a nechať ho nech môj stres pohltí v útrobách svojho tela.
Moja ruka sa obtočila okolo môjho pokladu, a pár krát ho pohladila od koreňa k špičke a späť. V mojom vnútri sa všetko začalo búriť a bolo jasné, že to skončí v odtoku, nebol čas na niečo iné.
Znovu som prešiel po celej dĺžke, keď ma zrazu vystrašil cudzí smiech kdesi za mojim chrbtom.
Otočil som hlavu za zvukom ale skoro nič som nevidel. Sprcha bola naplnená parou z horúcej vody a nik v nej nebol. Bolo teda jasné, že zvuk vyšiel z kúpelne.
Pomaly som pootvoril dvere a vykukol von, nech viem kto ma ruší v tejto dôležitej chvíľke, ktorú som mal mať len a len pre seba. Rukou som stále zvieral svoj penis keď som vystrčil hlavu zo sprchového kúta.
Ako som otvoril dvere, von sa vyvalila para a v priebehu pár sekúnd zarosila zrkadlo nad umývadlom. O umývadlo sa opieral zdroj hluku a kazič súkromia.
"Si mohol povedať, pomohol by som ti." Zasmial sa a hľadel na moju tvár ktorá vykúkala z dverí.
"Spal si." Poznamenal som a na mojej tvári sa v momente vyčaroval úsmev. Nechcelo sa mi ísť nikoho otravovať a ono ten niekto sám za mnou prišiel.
"Ako keby to bol problém." Zasmial sa a začal zo seba vyzliekať oblečenie.
"Stalo sa to len raz." Bránil som sa a sledoval ako zakvačil prsty o lem voľných teplákov.
"Chceš to robiť tu, alebo radšej v izbe?" Spýtal sa a váhal či zo seba strhnúť aj ten posledný kus oblečenia, pod ktorým na 100% nič nemal, ale aj napriek tomu sa tváril maximálne provokatívne. Jeho neposedný ružový jazyk sa zjavil medzi perami, pomaly po nich prešiel aby si ich trochu navlhčil a znovu ho skryl v útrobách svojich úst. Jeho pery ostali vlhké a ja som hneď vedel ako to bude.
Otvoril som dvere a vyšiel zo sprchy. Neváhal som ani sekundu a niečo ako utrieť sa alebo podobne mi ani len nezišlo na um. Prisal som sa na tie sladké ružovkasté pery a svoj jazyk vtlačil do jeho úst. Jeho ruky sa obmotali okolo môjho krku a jeho telo sa uvoľnilo v mojom objatí.
Dnes to šlo akosi rýchlo, prebehlo mi mysľou. Moje ruky sa rozbehli po jeho nahom dokonalom tele a ja som mal chuť ho celého zjesť. Odtrhol som svoje pery od tých jeho, a prisal sa na jeho krk. Postupne som sa krátkymi bozkami dostal až k jeho hrudi. Kde som v rýchlosti podrážil jednu z jeho rozkošne ružových bradaviek. Dal som si záležať a počkal som až stvrdne, aby som ju opustil, fúkol na ňu studený vzduch a tak mu spôsobil sladko mučivý pocit v podbrušku, ktorý sa mu objavil na tvári a z pootvorených úst mu vyšlo moje meno.
"Chanyeol..." Miloval som tieto sladko mučivé momenty, keď som sa s ním pohrával. Bol bezradný a tak sladký!
"Je niekto doma?" Spýtal som sa a dúfal, že sa v tom krátkom čase, ktorý som strávil v kúpeľni nik nevrátil.
"Len my.... " Odpovedal mi s privretými očami.
Na nič viac som nečakal. Odtiahol som sa od neho, chytil ho za ruku a zamieril si to k dverám. Otvoril som ich, vykukol von, či náhodou, a zamieril si to s nim vlajúcim za mnou do izby.
Moja izba bola hneď vedľa kúpelne, takže som to ďaleko nemal. Otvoril som dvere a vošiel aj spoločne s ním do izby. V izbe bola zapnutá len malá lampička vedľa postele, ktorá osvetľovala celú izbu.
"Tak vy sa hráte a mňa ste nezavolali?" Otázal sa na oko urazený Baekhyun, ktorý sedel na kresle a očividne na nás čakal. Nebol som si presne istý, či sa na tom so Sehunom dohodol, ale bola tu 97% šanca, že tomu tak bude.
Baekhyun bol síce na pohľad roztomilý anjelik, ale v skutočnosti mu bolo lepšie neveriť ani nos medzi očami.
"Nebolo kedy." Odpovedal som mu, mrkol na neho a nahého Sehuna som sotil na moju postel. Sehun sa na mňa ublížene zahľadel a vpil svoje oči do tých mojich. Baeka sediaceho v kresle pri posteli som odignoroval a vrhol sa znovu na tie úzke dokonale vykrojené pery, ktoré priam prosili o trochu pozornosti. Moje ruky sa znovu rozbehli po jeho tele a snažili sa ho, čo najrýchlejšie dostať do stavu, v akom som sa práve nachádzal ja.
Odtrhol som sa od jeho pier a presunul sa na jeho krk, hruď až k podbrušku. Venoval som mu snáď 1000 bozkov a až potom si to zamieril nižšie. Sehun sa oprel na lakte, tak aby na mňa videl a perverzne sa na mňa zahľadel. Asi čakal, že mu ho tam vyfajčím ale to sa mýlil. Dnes som mal byť utešovaný ja a tak som sa narovnal, sadol si na postel, chrbtom k stene a roztiahol vyzývavo nohy od seba. Mrkol som na Sehuna, čím som mu naznačil že sa má začať snažiť.
Netrvalo dlho a pocítil som Sehunov šikovný jazyk ako prechádza pomalými ťahmi po mojom odhalenom žaluďi. Svoje prsty som vplietol do jeho svetlých jemných vlasov, za ktoré som ho mierne ťahal, a tým ho nútil k väčšej snahe.
Svoj pohľad som však nemieril na Sehuna, ktorý mi začal sať špičku penisu. Moje oči boli ako zhypnotizované postavou na kresle. Ani neviem, kedy k tomu došlo. Na kresle sedel Baek s necudne roztiahnutými nohami a svojou rukou prechádzal po svojom prebúdzajúcom sa mužstve.
Jeho oči sa vpíjali hlboko do mojich a ja som nemohol od neho ani na sekundu odtrhnúť zrak. Behal som z jeho tváre na jeho ruku, ktorá sa v pomalom tempe pohybovala hore dole a ja som si nebol istý či vôbec stíham popri tom všetkom dýchať. Jeho ruka sa zastavila na špičke a ukazováčikom začal dráždiť špičku svojho penisu, na ktorej sa leskli prvé kvapky bielej tekutiny, ktorú postupne roztieral po celej špičke. Ani na sekundu sa neprestal dívať do mojich očí. Bol si plne vedomí toho, čo to so mnou robí. Na jeho tvári sa objavil úsmev, ktorý značil niečo nekalé. A tak sa aj stalo. Jeho dokonalé štíhle prsty si vložil do úst, a začal ich žužľať, ako keby sa v jeho ústach nachádzalo niečo iné, väčšie, tvrdšie, viac moje. V mojom penise to poriadne zašklbalo a nebolo to len tým, že Sehun po ňom prechádzal jemne zubami, čo ma privádzalo k šialenstvu.
Aby toho na mňa nebolo málo, Baek svoje naslinené prsty presunul k svojmu otvoru a začal po ňom jemne krúžiť, zatlačil a jeho prostredníček sa stratil v jeho vnútri. Z jeho úst sa vydral tichý sten, ktorý sa však dostal až k mojim ušiam kde ostal znieť ako ozvena. Rukou som zatlačil na Sehunovu hlavu a tak ho prinútil pohlcovať môj penis rýchlejšie a hlbšie. Sehun to nečakal a tak sa trochu odo mňa odtiahol, prekonal dávivý reflex a pokračoval v tom čo doposiaľ robil, avšak hlbšie a rýchlejšie.
Moje oči sa zo Sehuna presunuli späť k Baekovi v ktorom sa stále v pomalom tempe strácal jeho prostredníček, ktorý neostal dlho sám. Po pár zásunoch sa k nemu pridal ďalší prst, ktorý však pred tým nezabudol poriadne nasliniť. Baekove oči sa privreli vzrušením, jeho dokonalé pery sa pootvorili a jeho pohľad sa stratil kdesi mimo túto galaxiu. Prsty sa v ňom strácali a znovu ukazovali, čo raz rýchlejšie, Sehunove ústa ma pohlcovali čo raz viac a moja ruka v tom všetkom zmätku vyhľadala Sehunov bok, potiahla ho, a donútila ho sa stočiť trochu do boku, tak, aby som dočiahol na jeho penis, ktorý sa hrdo týčil do priestoru. Uchopil som ho pevne do svojej ruky a začal som trieť v rovnakom tempe, v akom si Baekhyun zasúval svoje prsty do svojho vnútra. Sledoval som ho tak uprene, že mi neušiel žiadny detail. Na jeho tvári sa zjavilo pár kvapôčok potu, ktoré sa rútili dole, zubami sa zahryzol do svojich pier aby trošku skrotil svoje vzdychy, ktoré sa stávali čoraz hlasnejšími a intenzívnejšími a tie prsty....
V mojom vnútri sa všetko stiahlo, obraz sa mi stratil a ja som sa ocitol kdesi vo vesmíre. Všetko napätie, ktoré sa vo mne nachádzalo vystreklo von. Trvalo to len niekoľko sekúnd kým tento kŕč pominul a ja som sa vrátil späť na zem.
Hlavu som nechal zaklonenú a opretú o stenu a pri tom sa snažil nabrať dych späť do plúc. Až sa mi to konečne podarilo, otvoril som oči.
Môj pohľad spočinul na Baekhyunovi, ktorý posledný krát zasunul svoje prsty hlboko do svojho vnútra a tak ako ja pred malou chvíľkou sa stratil kdesi v inej galaxii. Sledoval som ako sa otvor okolo jeho prstov sťahuje a ako tie štíhle prsty zo seba pomaly vytiahol.
Ťažko oddychujúci stále necudne rozkročený sa na mňa zahľadel a venoval mi jeden zo svojich sladkých, nevinných, detských úsmevov.
"Myslím, že tu máme ešte nejakú prácu." Svoj pohlad stočil na Sehuna, ktorý ležal na posteli vedľa mňa. V priebehu toho všetkého som na neho aj zabudol, napriek tomu, že som mu stále pevne zvieral penis vo svojej dlani.
Zovretie som povolil a zahľadel sa na jeho tvár, ktorá bola pokropená bielou tekutinou, ktorá mala zdroj v mojom vnútri. Chcel som sa natiahnuť po vreckovku a utrieť mu to, ale Baekhyun bol rýchlejší.
Povalil Sehuna na chrbát a začal z neho pomaly zlízavať pozostatky môjho orgazmu. Svoju ruku presunul na jeho penis, a začal pohybovať.
Baek si vyliezol nad Sehuna, rukou neprestával kmitať v jeho rozkroku a svojimi perami sa prisal na jeho krk. Sehunove oči sa zavreli, z úst sa mu ozývali hlasné stony, ktoré sa striedali s jeho menom. Baekhyun pridal na tempe a o malý moment Sehun hlasno vykríkol, a Baekova ruka skončila pokropená Sehunom. Celú scénu, čo sa odohrávala pred mojimi očami som sledoval takmer bez dychu, ktorý mi tento večer chýbal permanentne.
Baekhyun sa odlepil od Sehunovho krku, na ktorom zanechal červený fliačik, za ktorý ho neskôr zabije tak Sehun ako Suho a zo svojej ruky pustil mierne ochabnutý Sehunou penis. Jazykom všetko poctivo zlízal a naklonil sa znovu nad Sehuna.
Môjmu zraku neunikol ako Baekov jazyk, vkĺzol do Sehunových pootvorených pier, spoločne s tým, čo práve zlízal zo svojej ruky. Ich jazyky sa spolu ešte chvíľku hrali, než sa od seba odtrhli. Baekhyun zložil svoju hlavu na Sehunovu hruď a zavrel oči.
Chcel som niečo povedať, ale akosi mi došli slová. Jediné na čo som sa zmohol, bolo natiahnuť sa po perinu, ktorá bola odkopaná pri stene a prehodiť ju cez nich. Hneď po tom som sa postavil, trošku sa ponaťahoval , pozrel sa na hodiny, von z okna, na nich a zamieril si to znovu do sprchy.
Ešte než som za sebou zaklapol dvere, venoval som im ešte jeden pohľad. Baekhyun sa pritúlil k nahému telu pod sebou a spokojne sa usmial. Moje srdce sa zovrelo a ja som so spokojným úsmevom odkráčal do kúpelne.
Na chodbe som stretol Jongina s Kyungsoom, ktorých som pozdravil a zavrel sa v kúpeľni.

* * *

"Čo to malo byť?" Spýtal sa Kyungsoo Kaia a zahľadel sa nechápavo na zavreté dvere.
"Nechaj to radšej tak..." Odpovedal mu a zamieril si to do kuchyne.
"Kde sú Baekhyun a Sehun?" Kyungsoo sa obzrel po miestnosti, a zamieril si to do izby v ktorej spával spoločne s Kaiom a Chanyeolom. Skôr ako stačil otvoriť dvere, Jongin ho strhol a oprel o stenu vedľa izby.
"Nemyslím si že je najvhodnejšia doba tam ísť, pôjdeme sa ešte prejsť okej?"
"Ale veď sme teraz prišli..." Začal namietať Kyungsoo, ale Jongin ho umlčal svojími perami.
"Poď.." Zašepkal a potiahol Sooa so sebou. Obul si svoje topánky a bundu, a kým čakal na to, kým sa Soo obuje, v rýchlosti naťukal SMS.

- Máte na to 30 minút!!!
Kai -

V správe označil troch ľudí, a stlačil odoslať. Natiahol si kapucňu na hlavu, preplietol svoje prsty s prstami nízkeho chlapca vedľa seba a vydal sa s ním do parku.

10 komentárov:

 1. Poviedku na takýto štýl som už dlho nečítala, ale musím povedať, že slova som doslovne hltala :D Strašne sa mi páčilo to ako rýchlo Kai reagoval na situáciu a aj s Kyunsoom sa odpratali ešte preč....taká nečakaná pohotová reakcia :D By ma zaujímalo či napíšeš niečo aj na KaiSoo *-*

  Poviedka sa mi páčila a dúfam, že na takýto štýl alebo proste, že od teba budem čítať ešte veľa poviedok *-*

  A dúfam, že napíšeš aj niečo na GOT7 ako si mala v pláne *-*

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aaaaaa ďakujem :3 :D :D :D Je to trošku no, také napísanie fantázie čo mám o týchto troch ľuďoch :D
   Z nejakého dôvodu sa každému najviac páčil ten koniec s Kaiom a DO :D rozhodne plánujem napísať na tento ship poviedku, patrí k mojim obľúbeným ale tam to chcem poňať tiež trochu zvrátene len som na to ešte nebola asi naladená dostatočne :D
   A tí GOT7 sú vo výrobnom procese takže ak ma zas niečo nezastaví tak tu budú čo nevidieť!!

   Odstrániť
  2. Neďakuj mi ^^ ja ďakujem, že este nevymierajú Česko-Slovenské poviedky na kpop :D ... Musím povedat ze maš o nich naozaj zaujímavé fantázie :D
   Ja myslím že viem preco sa každému ten koniec paci :D ... O nieco zvrátene na KaiSoo? *-* waaaa *-*

   Ja tu budem poslušne hliadkovať čo pribudne neboj *-*

   Odstrániť
  3. ja mám veľmi divné a živé predstavy :D a to KaiSoo... normálne čím viac nad tým premýšľam tým viac to mám chuť napísať!!! Dodo má narodeniny by si zaslúžil nejaký ten darček~

   Odstrániť
  4. Veľmi divne? :D to len dobre že sú take si myslím :D *nie nepodporuje ľudí v tom byť uchylmi...nieeee* ... OOO *-* tak chuť nech ti nezmizne *-* jooo darček by si zaslúžil *buhehehe*

   Odstrániť
 2. Už je to dlhá doba čo som niečo čítala v slovenčine alebo čestine takéhoto žánru práve na EXO. Veľmi sa mi to ľúbilo, určite môžeš ešte niečo takéto napísať. Ten koniec s Jonginom a Kyungsoom bol najlepší:))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. V slovenčine a češtine je toho tak žalostne málo že som si povedala že to skúsim.. či sa to ujme neviem, ale ak áno, budem len rada :3 :3 :3

   Odstrániť
 3. Ten konec mě zabil! :"D
  Na exo už jsem dlouho nic nečetla... Nějak mě na ně přešla chuť, ale tohle se mi dost líbilo!:3
  Jsem ráda, že to Kaiovi došlo a neupustil Sooa dovnitř :D To by je pak mamina Suho všechny zabil, protože všichni víme, že by si to Soo nenechal pro sebe é.é :D Moc hezké! <3

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Kai by nikdy nedopustil aby jeho manželka niečo také videla!!! Nikdy!!! :D
   Som rada že sa ti to páčilo :3

   Odstrániť
 4. Úžasné, perfektné a brutálne. Milujem poviedky o EXo všetkéhi žánru(hlavne takého) �� verím že budeš pokračovať v písaní aj naďalej. Budem čítať všetko podctivo. A hneď idem na ďalšie poviedky ��

  OdpovedaťOdstrániť