streda, decembra 09, 2015

CHRÁNENÉ ÚZEMIE Biasov!

Myslím si že každý z nás to už pár krát zažil.
Objavíte úžasnú skupinu, plnú úžasných sexi chlapcov s dokonalými telíčkami tváričkami a nohami až po zem. Je ich tam XY a vy sa konečne naučíte ich mená poznáte ich charaktery, a zistíte, že niektorý sú vám sympatickejší ako iný. z polovice z XY si konečne vyberiete troch (buďme skromný) ale aj z tých troch viete, že jeden je ten pravý. Ten, ktorého si chcete zapísať do svojho bias listu a s hrdosťou nosiť jeho meno na mikine!!!
Aké to ale prekvapenie, (ktoré vás teší asi tak 2 sekundy) keď vám vaša kamarátka povie, že má rovnakého biasa....

Peklo!!!
Kto ho má radšej, kto si ho všimol skôr atď, atď však ako som už povedala na začiatku, každý si tým určite už raz prešiel.
No a práve to je dôvod tohto článku ktorý nemá zmysel a píšem ho len tak pre srandu.
S mojou milovanou Hachi si síce vždy vyberáme iného krásavca, ale niekedy sa skrátka stane že nás jeden človek očarí obe na toľko, že sa jedna na druhú nemôžeme ani pozrieť.
A tak, ako dve silné a nezávislé ženy, sme sa rozhodli stanoviť si pravidlo, ktoré nám zachránilo budúcnosť a pomohlo nám vyhnúť sa problémom v budúcnosti.
Toto pravidlo sme nazvali 'CHRÁNENÉ ÚZEMIE' !!!
Čo to vlastne je?
Je to ohrádka ktorú sme si vytvorili a nahnali si tam biasov, ktorých máme spoločných, a neznesieme že ich obe máme radi. Tak sme sa teda dohodli, že v chránenom území budú bias-ovia, ktorých si ani jedna z nás nebude môcť privlastniť, alebo vyhlasovať že ho miluje viac ako tá druhá. Je to milá vzájomná dohoda, ktorá rieši 10% problémov kpooového života.
Naše Chránené územie síce ešte nieje veľké, ale pomaly sa bude určite rozširovať, som si viac než len trošku istá~
Ak vás zaujíma, oho v tejto 'ohrádke' máme, tak sa zrolujte nižšie.


G-Dragon (BIGBANG)

Takže, ako prvého by som sem zaradila GDho. Každá ho máme rada z iného dôvodu, ale city k tejto osobe sú moc hlboké na to aby sme sa boli ochotné o neho deliť...
+ Geee je synonymum pre aegyo, takže tam to bolo predom určené!

Z.TAO (EXO)

Čínska Panda patrí do bias listu väčšiny mojich známych a ja sa ani nečudujem. Po pravde, na začiatku, keď som exo nepoznala a nepočúva a nevnímala (klamem) som považovala TAA za najdivnejšieho a svojim spôsobom najškaredšieho člena EXO (spolu so Sehunom - hanbí sa v kúte)
Potom som sa ale zamilovala a zistila kde je pravda! ...................... a nebola som sama, že, Hachi...

Taemin (SHINee)

Malinký Minie. Kto by z neho nebol úplne na mäkko. Tá tvárička ako cukrová vata, očičká ako hviezdičky pery do ktorých sa chcete vpiť a zomrieť. Ešte sme ani nezačali, a už sme ho mali v ohrádke Chráneného úžemia

Jinhwan (iKON)

Je to malé, je to roztomilé, má to srdiečko pod okom, je to malé, je to božie... "Hachi, zaženieme to do ohrádky?" Rečnícka otázka...

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára