štvrtok, októbra 09, 2014

Pellek

Pellek! (Per Fredrik Åsly)
Toto meno je poslednú dobu počuť v otaku komunite viac než len často. Kto to vlastne je?
Vlastne ani ja neviem. Narazila som na neho úplne náhodou keď som počúvala nejaký opening z One Piece a ostala som ohromená a ešte stále som.
Úplne obyčajný chalan s tými najviac božskými očami, si odspieval We Are! ako pán. No čo vám poviem, padla mi sánka ku kolenám a viac som tohto mladíka z očí nepustila.
Tento mladý švárny šuhaj, ako som zistila pochádza z Nórska (nečakané - irónia) a je rock-metalový spevák. Avšak, nepreslávil sa svojou vlastnou tvorbou, za jeho úspech môžu cover-i, ktorých je na YouTube celá hromada.

Čím je ale tento mladý sexi mládenec tak výnimočný pre mňa? Asi to bude jeho božským hlasom, ktorý ma dokáže dostať na kolená. Dokáže meniť hlas počas jednej pesničky ako boh a nie raz si poviem, že to ani neni možné aby spievať tak krásna. Hold, aj z jeho hlasu je cítiť že je zo severu.
Malé PLUS pre slečny, nie len že tento šuhaj spieva ako pán, ale to telo....  Maká na ňom a musím povedať, že sa to vyplatí~
Takže ale dosť kecov, dám vám sem moje obľúbené veci v jeho podaní, tak snáď sa bude páčiť aj vám tak ako mne :3

Pellek Official
YOUTUBE
FACEBOOK
INSTAGRAM

1 komentár:

  1. U toho coveru na Unravel mi spadla čelist :D Jako je to hodně zvláštní, ale líbí se mi to :D A líbí se mi dost i ten cover na opening k FMA. Díky za tip!

    OdpovedaťOdstrániť