sobota, decembra 07, 2013

Mikuláš párty!

Nepísala som neskutočne dlho, za čo sa vám chcem ospravedlniť. Toto som začala písať na Mikuláša, ale nestihla som to dokončiť, takže to pridávam až teraz. Je to taký darček z mojej strany pre vás. Verím že vás to poteší. Naozaj som mala chuť písať a podarilo sa. Nieje to zas nič extra, ale to z mojej strany nemôžete asi nikdy čakať. 
Tak si to užite. Dúfam že sa vám to bude aspoň trošku páčiť. Budem však vďačná za každý ohlas, či už dobrý alebo zlý. 
Ospravedlňujem sa za pravopisné chyby~ 


     Bol Mikuláš, a ako to už na Mikuláša chodí, všade sa niečo koná. Tento rok to vyšlo na piatok a o to viac dvôvodov to niekto rozbaliť. Nie že by som bol nejak na tieto sviatky či vlastne, to ani sviatok nebol, ale no, nikdy som na to nebol. Jasne že ako decko, som rád dostával sladkosti, ale už mám 19, teraz si tak v čižme na okne nájdem jednu čokoládku od mami aj to ju musím o ňu poprosiť. Vraví že som na to už pristarý.
Tento rok tomu inak nebolo. Ako som však už spomínal, bol piatok a ja som sa rozhodol, že si to užijem. 
Rozhodol som sa ísť na jednu párty, o ktorej sa hovorilo už nejaký ten piatok. Organizoval ju môj kamarát, a aj keď to bola klasická party v meste, akurát že trochu viac propagovaná, bola to párty pre heterosexuálov. Avšak, tým že kamarát bol gay, bolo viac ako len pravdepodobné, že sa tam objaví nie jeden gay. No nechoďte tam keď vás tam láka na pekných chlapov, ktorých on poznal viac než dosť. 
Vysprchoval som sa, učesal, navoňal, dokonca som si oholil aj tie štyri chlpy ktoré som si pestoval na tvári. 
Obliekol som si čierne slim fit džíny, vínovo červené tričko s výstrihom do V (ktoré som nosil hľavne preto, že som vedel, že v ňom vyzerám naozaj sexi!) na vrch som dal čierny sveter, ktorý aj tak pôjde dole skôr ako sa stihnem poobzerať. Z poličky som vzal blikajúce gíčové čertovské rohy a vyrazil. 
Pred club v ktorom sa akcia konala som dorazil niečo po deviatej. Všetko to začínalo o siedmej, ale kto by tam chodil o siedmej? Dnu som sa dostal ľahko, našťastie ma poznali a nepýtali odomňa tie úbohé 3€ za vstup. Našiel som im parádneho a hlavne lacného fotografa, takže vstup som mal grátis. 
Keď som sa dostal dnu, do môjho nosu sa dostal otrasný puch spotených ľudí, alkoholu a puch podzemného klubu. Nedostal som sa ani k baru a už som ten smrad ani nevnímal. 
"Hej Luki!" Kričal som na kamaráta ktorý sa práve strácal niekde vo dverách za barom. Našťastie ma začul a tak sa na mňa otočil. 
"Jee Dávid ty si došiel." Široko sa na mňa usmial a naklonil sa cez bar. "Čo by si potreboval?" Hneď sa ma pýtal. Vedel že niečo chcem. A chcel som!
"Odložíš mi veci? Neodvážim sa to nechať v šatniach, vieš jak to dopadlo posledne..." Posledne keď som si nechal v šatni bundu, ukradli mi ju. Dobre to nieje prekvapivé. Irónia bola tá, že kľúče od bytu mi tam nechali spolu s balíčkom vreckoviek ktoré som mal vo vrecku. Bol som strašne vytočený pretože tú bundu som si kúpil v Berlíne a bol som rád že takú nik nemá. Z čoho aj vyplýva fakt, že ju niekto tak moc chcel...
"No jasné, že si to ty... daj to sem." Podal som mu bundu aj so svetrom. Z peňaženky som si vybral nejaké prachy, ktoré som si narval do vačku džín spolu s mobilom. 
"Nechám ti ju pod barom. Potom si ju pýtaj od Tomiho." Mrkol na vysokého fešáka ktorý práve miešal jednej slečne nejaký drink. Okato s ňou flirtoval, ale zároveň vnímal všetko okolo, aj to, o čom sme sa s Lukášom bavili.
"Dík." Usmial som sa na nich, na oboch. 
Lukáš sa odpichol od baru: "Tak čus, neskôr sa vidíme." namieril si to k dverám, avšak pred tým ako v nich zmizol dodal: "A uži si to!" Veľa-významne zdviihol obočie a mrkol na mňa. 
Keď Lukáš zmizol vo dverách, nasadil som si na hlavu malé roztomilé čertovské rožky ktoré blikali na červeno. Objednal som si niečo na zahriatie a obzrel sa ako to tu vypadá. 
No, nebola to žiadna sláva. Slečny so svetožiarami, čertovskými rohami, mikulášskymi čiapkami alebo dokonca sobími rohami, sa tu polonahé producírovali a vrteli na parkete. Páriky sa na seba sápali a bolo vidno že už majú čosi v sebe.
Obzrel som si pánov, ktorý na tom boli podobne ako slečny, až na to že boli odetí na môj vkus až príliš zahalujúco. Rozhodol som sa, že si zatancujem. Na parkete som zazrel pár známych a tak som sa vydal za nimi. Tancovali sme v skupinke a bolo to božie. Vrtel som bokmi jak lacná slečna, presne tak ako som to robil vždy. Neviem prečo na to ženy tak leteli ale leteli. Ja som o ne však záujem nemal. Všimol som si pár pohľadov z pánskeho osadenstva ale moc ich nebolo. Teda bolo, ale niečo čo by za to stálo...
Takto sme tancovali asi pol hodinu, kým sa ten hlúpi DJ nerozhodol pustiť sladák. To sa všetci na seba nalepili, a pre mňa to bol jasný signál zdvihnúť kotvy a zamieriť k baru. 
Objednal som si whisky, ktoré som si vychutnal kým som si obzeral muža sediaceho v rohu miestnosti. Bol neskutočne príťažlivý. Mohol mať tak, 26-27 rokov, bolo vidno že nieje žiadny teenager. V mojom pozorovaní ma však vyrušil neznámi vedľa mňa. 
"Tancuješ ako profík, venuješ sa tomu?" Otočil som sa teda za hlasom a skoro som plasol na zadok. Bože to bol BOH! Vysoký, štíhli na prvý pohľad, avšak keď ste sa lepšie pozreli, videli ste že pod tým bielim tričkom skrýva horu svalov. Tvár mu posievalo asi dvojdňové strnisko a vlasy mu padali tak neskutočne sexi do tváre, že som mal chuť mu ich napraviť a nechať znovu padnúť. 
Zízal som na neho asi desať sekúnd. No trapas hneď na začiatku. "Ehm.." Odkašlal som si. " Nie, nie, dakedy som chodil na nejaké kurzy ale to je všetko.." Usmial som sa na neho ako na svätý obrázok. Okej, horšie to byť už nemôže...
"Bol si ale naozaj perfektný. Inak, ja som Matej." Vystrel ruku smerom ku mne. 
"Dávid." Prijal som jeho ruku a on mi ju stisol. To bola sila! Božská!
"Teší ma Dávid." Usmial sa na mňa a ukázal mi všetkých svojich 32 žiarivo bielich zubov. "Rád by som si s tebou zatancoval, čo ty na to?" A jééje... napadlo mi. 
"Ehm, to ako myslíš vážne?" Nebol som si istý či si zo mňa nerobí iba prdel.
"No, Lukáš mi o tebe povedal, takže tu nemusíme hrať blbých. Myslím že kopeme za stejný tým." Poškrabal sa v tých neposedných vlasoch. 
"Lukáš?" Bol som prekvapený, Lukáš nikdy nikomu nevravel kto je a kto nieje gay. 
"No, všimol som si ťa už dávnejšie a tak som vyzvedal..." Bol som úplne v šoku. Neveril som že by sa tento Boh ktorý tu sedel po mojej pravici, mohol zaujímať o niekoho ako som bol ja. Nebol som moc pekný. Nebol som nijak extra vysoký, taký priemer, atletická postava bola moja pícha spolu s mojimi ryšavými vlasmi ktoré boli upravené do najmodernejšieho strihu. Tvár mi posievalo pár nenápadných pieh a čerešničkou na torte boli moje medovo hnedé oči ktoré na niektorých ľudí pôsobili vraj strašne falošne.. 
"Nie som si tým istý.. vieš, ja ako, netajím sa tým čím som.. ale takýto coming out ... na to asi ešte nie som pripravený." Ospravedlnil som sa mu, a nadávali si v ducho do najväčších kreténov na svete. Najkrajší muž v tomto clube so mnou chce tancovať a ja stiahnem ocásek medzi nohy pretože sa bojím toho, čo by povedali niektorý ľudia na to že som gay..
"Chápem. Čakal som že to povieš... " Vzal si spodnú peru medzi zuby a začal sa s ňou pohrávať zatiaľ čo premýšľal. "A keby sme šli inde?" Spýtal sa.
"To ako do, gay clubu?"Šepkal som, aby nás niekto náhodou nepočul. Zasmial sa.
"Napríklad. Alebo niekde inde." Navrhol.
"Kde inde?" Vedel som kde inde, ale musel som sa spýtať.
"Ku mne?" Vedel som to.
"No, pozvanie k niekomu domov znamená len jedno. No a nie som si po pravde istý, či to chcem." Bol som úprimný. Vážne sa mi páčil, ale známosti na jednu noc? Nič pre mňa. Bol som strašne staromódny... 
"Pravda." Uznal moje úvahy. "Ale naozaj by som si s tebou rád zatancoval." Hodil po mne pohľad ala Casanova. 
"Tak môžeme ísť ku mne. Rodičia sú preč a doma je len sestra..." Bola to poistka no zároveň myslím že dokonalý kompromis. 
"Tak, ak to tvojej sestre nebude vadiť..." Nebol si tým istý bolo to vidno, ale k nemu som nehodlal ísť. 
"Ségra je v pohodééé, tá keď ťa uvidí bude slintať.." Ups! To my vykĺzlo... Našťastie to nekomentoval len sa nad tým pousmial.
Vybrali sme sa teda ku mne domov. Vzali sme to cez park, tak to bolo najrýchlejšie. 
Rozprávali sme sa a ja som sa dozvedel že Matej má 23 rokov a študuje na vysokej škole matematiku a fyziku. Kockáč! Prvé čo mi napadlo. Avšak, keď som sa s ním bavil, žasol som nad jeho inteligenciou a moje ego klesalo hlboko pod bod mrazu. Ja som síce študoval prvý rok na fakulte anglického jazyka a literatúri, ale oproti nemu som bol no, čistý debil..
Ku mne sme dorazili okolo pol jedenástej. Ségra ešte nespala čo sa dalo čakať. Chatovala so svojim priateľom o sto-šesť! 
"Ehm, Luci, mám tu jedného kamaráta tak neruš okej?" Ségra sa na mňa velavýznamne podívala a bolo mi jasné čo si predstavuje. Nekazil som jej ilúzie. 
Zaviedol som Mateja do svojej izby. Mal som ceľkom veľkú izbu. V rohu blízko balkóna bola veľká manželská posteľ vedľa ktorej bol nočný stolík a písací stôľ. Oproti bola komoda a malá knižnica a a na stene na ktorej sa nachádzali dvere bola obrovská vstavaná skriňa. Pôvodne to bola izba našich, preto bola tak veľká a preto tá skriňa. No pred troma rokmi sme ich vyhnali dole, do hosťovskej a ja som si po náročnom boji vydobil túto izbičku za svoju. 
Mateja som usadil na postel a zbehol dole po niečo na zub. Vrátil som sa hore a všetko to položil na stôl. Cítil som sa divne trápne a tak som radčej rýchlo zamieril k veži ktorú som mal na jednej komode. Strčil do nej USB a pustil hudbu. Dal som ju celkom nahlas aby som prekričal svoje výčitky v hlave ktoré mi dookola hovorili aký som trápny. zatiahol som žalúzie a pozrel sa na Mateja. 
"Toto je trápne.." Povedal som a zohol hlavu k podlahe. 
"Ako prvé rande." Postavil sa a prišiel ku mne. "Uvolni sa." Usmial sa na mňa, svoje ruky položil na moje boky a začal sa jemne vlniť zo strany na stranu. Kým skončila pesnička, uvoľnil som sa úplne. Takto sme sa hrajkali ešte asi dve pesničky, medzi ktorými sme vypili asi tri poháriky alkoholu. Potom sa spustila jedna, no, dosť kontroverzná pesnička (Madonna - Girl Gone Wild) ktorá ma nútila hýbať sa presne tak vulgárne ako tí páni v tom klipe. Vždy som vravel že tá pesnička by sa mala zakázať. Zas som sa hýbal ako lacná slečna ale najhoršie na tom bolo to, že som sa vlnil po ňom. 
Dlho som čakať na odozvu nemusel. Moje nohavice mi boli tesné a nebol som sám. Bol som hlúpi viem to, vtedy som si to ale neuvedomoval. Pritlačil som sa na neho ešte viac a trel sa o neho ako nadržané prasa. Bol to muž dalo sa čakať že bude reagovať prirodzene ako sa patrí. 
Ani som sa nenazdal a ležal som v perinách a on sa skláňal nado mnou. Díval sa mi do očí a ja som mu pohľadom naznačoval že ho chcem. Prisal sa na moje pery. Najskôr zľahka, len tak, aby sa rátalo. Hral sa s nimi, hrýzol ich, naťahoval medzi zubami. Dlho mu to nevydržalo. Zatlačil na mňa a ja som ho pustil. Jeho jazyk sa hral s tým mojim a ja som nedýchal. Bozkával som sa už nespočetne veľa krát, ale on no, bol božský. Myslel som si že umriem. Erekcia v mojich nohaviciach rástla a on sa prestával kontrolovať. Ja som svoju kontrolu stratil už dávno. Jeho šikovné ruky mi rozopli nohavice a prsty mi pohladili moju pýchu cez boxerky. Cítil som že som že sú mokré. Cítil som sa trápne ale bol som tak vzrušený. 
Jeho ruka sa hravo dostala pod tenký materiál. Prstom ma začal dráždiť po špičke. Krúžil po nej a vzrušoval ma najviac ako sa dalo. Potom sa rozhodol moje trápenie ukončiť a tak ma uchopil celého do dlane. Objal ma a skryl v teple svojej dlane. Stačilo pár ťahov a jeho ruka bola pokropená bielou tekutinou. 
Ležal som na posteli a ťažko oddychoval. Vedel som, že teraz sa očakáva odo mňa, aby som mu to oplatil. Kľakol som si a siahol mu na rifle. Chytil mi ruku a potriasol hlavou.
"Nie, nie. Takto to nemalo byť..." Posadil sa na postel.
Kurva posral som to. Kurva! Kurva! Kurva! Ja som sa hral na netýkavku a potom toto. Celé som to dojebal! Nadával som si, a mal som chuť otrieskať si hlavu o zem. 
"Celé som to posral.." Povedal som, pretože som si uvedomil že toto je koniec. Chcel som niečo viac a potom.. bože som debil!
"Je to aj moja chyba.." Otočil sa na mňa a chytil ma za ruku. " Mal som ťa zastaviť a nie ťa v tom podporiť. Zjavne si bol úplne mimo a nevedel čo robíš-"
"NIE! Ja za to môžem. Bože som úplný magor. Páčil si sa mi a chvíľu som aj myslel že by sme mohli... a potom.. stačí trocha alkoholu a nechal by som sa pretiahnuť. Nieje to tvoja chyba. Ja som sa tu správa ako prvotriedna kurva... bože prepáč..." Chytil som mu ruku a stisol mu ju najviac ako som vedel. Bolo mi do plaču, ale až tak by som sa neponížil..
"Hej, kľud. Stalo sa no.... zabudneme na to okej? Pôjdeme ďalej a bude." A bolo. Všetko som to posral. A on sa mi tak páčil Vyzeral na fajn chalana bože..
"hmmh.." Bolo mi fakt do plaču. Musel som sa premáhať. Bol som strašne úbohý, horšie to byť ani nemohlo.." 
"Počkaj, nie tak som to nemyslel. Zle si to vysvetľuješ sorry bože. Tak ešte raz takto. Zabudneme na to čo sa stalo Stalo sa a už sa neodstane. To ale neznamená že to nechcem skúsiť. Jasne nepoznáme sa vlastne vôbec a už som ti ho vyhonil. Chápem bude to divné, ale mohli by sme to skúsiť. Kurva sme chlapi nie ženské dobre? Tak čo ty na to?" Musím povedať že mi padol kameň zo srdca. Váhavo ale predsa som sa načiahol a objal ho okolo krku.
Nič som nepovedal, nebolo treba. Prisal sa na mňa a položil ma do perín. Tento krát sme sa po sebe ale nesápali. Len sme ležali a maznali sa. Bolo nám fajn. Ešte sme sa nepoznali, ešte nebolo nič, ale k tomuto mužovi som začínal cítiť neskutočnú náklonnosť. Zamiloval som si jeho pery a jeho prirodzenú vôňu ktorá ma dostávala na kolená. Bol to začiatok, začiatok dlhej cesty ktorá nám postaví veľa prekážok. Niektoré prekonáme, iné však prekonať nikdy nedokážeme... Bol to začiatok, začiatok niečoho, čo zmenilo celý môj život.. 

7 komentárov:

 1. Páni, to bolo niečo, páči sa mi, že tam hneď nebol sex...ale zas nemám moc rada nadávky a čítajú sa mi celkom divne :D ale inak úplne super :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :DDDDDDDDDDDD Ja nerada nadávam, ale jednoducho tu mi to nedalo :D nevedela som ako vyjadriť jeho emócie tak som šla do extrému :DDD

   Odstrániť
 2. Nanaaaaa :3 toto je.... Och xD ... No nemám slov x) ... Som nadšená ... Skvelé :3

  OdpovedaťOdstrániť