nedeľa, marca 03, 2013

Y O H I O

Počuli ste už niekedy o ňom alebo Seremedy?
Nie? Nečudujem sa. Nejedná sa totiž o žiadnu J-Rockovú kapelu, ani nič podobné. Vlastne tu sa nejedná ani o Japonca, alebo všeobecne aziata.
Tento švárny sexi mládenec je totižto Švéd a verte či nie, na Japoncov zapôsobil tak ako okrúhle pozadia, blond vlasy či modré oči. Doslova ho začali hltať a nie len pre jeho nádhernú angličtinu a šteňací kukuč.
Nejdem tu o ňom nič hovoriť, je to asi zbytočné pretože tento krásavec je sám o sebe dokonalý a stačí chvíľka a pohltí vás.
Musím však poznamenať jedno, pravdepodobne si ho neobľúbi len tak hocikto. Prečo? Veď je dokonale nádherný úžasne spieva vrtí zadočkom, spoločnosť ktorá sa motá v jeho blízkosti taktiež nieje na zahodenie, vie krásne japonsky, a je Európan. Myslím že práve to bude kameňom úrazu.
Tak po prvé, nespieva japonsky, kórejsky, čínsky, vietnamsky, tajwansky ani nijak inak šikmooko. Je pravda ale že aj také veci sa u neho nájdu, ale prečo by mal spievať japonsky keď má tak krásnu angličtinu že?
Po druhé, už len fakt že nieje aziat mnohé faninky zahnala do ústrania ešte skôr ako sa faninkamy stali čo je skutočne žalostné.
Osobne si myslím že by ste tomuto mládencovi mali dať šancu. Ak vás neokúzli hlasom, tak určite úsmevom a kukadlami. A ak ani potom vaše kamenné srdce nezmäkne, tak sa mi ani na oči neukazujte!!!!
PS:. Zaradila som ho do J-Music pretože sa mi tam hodil tak bez komentárov~
Tak a teraz trošku jeho videí, a následne nejaká tá jeho super fotečka~ 
Tak si to teda užite a nechajte svoje krehké srdce polapiť do siete jeho dokonalosti~

Tu v na tomto koncerte mi vyrval srdce z hrude... Vrele odporúčam začať touto, potom to pôjde.. 
A tu nejaké tie fotky ešte z čias keď bol jak bábika a neskôr~ Áááá dnes~ 


With G A C K T !!!
4 komentáre:

 1. keby si tam nedala fotku kde je polonahý, tak ani neverím, že je to chlap...sakra ma fakt super hlas...netušila som, že vôbec niekto taký existuje...vďaka tebe si začnem sťahovať jeho piesne ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jejda tak som som neeeeeeeeeskutočn rada že sa ti zapáčil :3 on je taká krásna bábika ale úplne ten hlasy bože~

   Odstrániť
 2. To je tak roztomilej uke, až se mi nechce věřit, že existuje :D

  OdpovedaťOdstrániť