pondelok, augusta 06, 2012

Ve jménu Říše!

Možno ju máte aj Vy, možno ste čítali len poviedku a možno netušíte o čo ide.
Jedná sa o knihu, alebo knižnú verziu, poviedky, ak sa to tak dá povedať, alebo jedného cyklu, jednej, aspoň podla mňa, z najlepších autoriek poviedok s homosexuálnou tematikou alebo yaoi tematikou? ako len chcete, v Česko-Slovensku. Jej čarovná prezývka je Amater a možno teraz mnohým už došlo o koho vlastne ide.Ale tak k veci. O čo mi ide týmto článkom? Ani ja neviem.
Knihu o ktorú sa jedná, vydala Amater na svojom blogu, teda nie! Ako to sformulovať!!?
Amater napísala mnoho úžasných poviedok, ktoré mnohý z Vás mali tú česť čítať. Táto autorka má neskutočný úspech u čitateľov, ktorým nejde len o "šup na kravu už je teľa", ale ide im o príbeh a možno aj o niečo viac, ako len krátku dvanásť kapitolovú poviedku, kde ide prevažne o to jediné. A všetci vedia o čo!!

Amater píše poviedky, kde síce hlavnú úlohu zohrávajú dvaja muži, ktorý, áno majú intímny vzťah, ale nerieši tam len ich. V jej poviedkach narazíte na bežné scény zo života, ktoré samy občas zažívate, no aj pri takých veciach sa rozhodne nikdy nenudíte. Píše poviedky snáď všetkých kategórií, takže každý si tam príde na svoje.
Tým že sa stala Amater tak populárna a počet jej čitateľov nebudem odhadovať, rozhodla sa jednu z jej poviedok vydať.
Veľkú úlohu v tom, ktorú z tých mnohých poviedok vybrať a ukázať ju svetu v knižnej verzii,  zohrali práve čitatelia.
Kniha sa bohužiaľ voľne nedá kúpiť, ale je možné celú poviedku si prečítať na jej blogu. No poviem Vám jedno, čítať to na nete a mať to v rukách je úplne niečo iné!!!
Amater momentálne váha o vydaní ďalšej knihy. Ak by sa to na koniec podarilo, zakúpiť si ju budete môcť tak ako tú prvú.
A to tak, že nabehnete na jej blog a budete pozorne sledovať jej ankety a najnovšie príspevky, kde bude o tom určite všetkých informovať.
Pokiaľ knihu nechcete, ale máte chuť na naozaj dobrú poviedku, potom na jej blog choďte aj tak! Nič tým nestratíte, teda okrem času, pretože jednotlivé kapitoly jej poviedok sú naozaj dlhé! Ale naozaj stoja za to.
Tak neváhajte!!!  >www<

Amater Blog


Moja, osobne u mňa na záhrade :3 Nikomu nepožičiam!!!Chňo chňo, Nana dostala aj venovanie >www<


Aj Karin, tá zloba z Naruto sveta sa začítala~

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára