piatok, augusta 10, 2012

Niečo mnou vytvorené~

 Každý má občas chvíľky kedy nevie čo zo sebou. Nie som umelec, i keď chodím na umeleckú školu, no za umelca, ako takého sa nepokladám. No ale keď už neviem čo zo sebou, tak formou vytvárania vecí z ktorých mám následne neskutočnú radosť sa naozaj zabavím viac, ako ktokoľvek iný.
Preto som sa rozhodla s vami podeliť o pár mojich amatérskych pokusov, ako sa snažím svoj šedý a nezaujímavý život trošku oživiť a nie len život, ale hlavne moju izbu, ktorej fotky som tu nedala, pretože už predsa len raz boli na mojom starom blogu. Musím priznať, že od tej doby sa veľa zmenilo, ale nie zas tak moc.
Dúfam že Vás týmto moc nenudím, tak môj krátky prehovor do prázdna ukončím.
Tu je pár fotiek mojich nesmelých výtvorov, niektoré sú staré aj dva roky, iné pol, niektoré hodinu.
Tak sa zasmejte~
♥♥♥


Môj nevydarený pokus o bambus. Je to jedna z mojich najobľúbenejších rastlín a nie len preto že sa objavuje prevažne v Ázii. 
Maľovala som to tušom pri klauúrnich prácach v druhom ročníku na pol roka, keď sa mi nechcelo robiť to čo som robiť mala :3 

Toto je šablona ktorú som pracne vyrezávala niekoľko hodín a následne som si cez ňu urobila nádherné bambusi na tričku, zvažujem či také neurobiť aj na nohavice, mohlo by to byť zaujímavé nie?  

Tak s týmto som sa teda zabávala ako s ničím, vystrihovanie motýlikov bolo neskutočne úžasné a ľudom sa to prekvapivo tak moc páči, že ma poprosili či by som im také neurobila, no a ja hlupaňa som súhlasila...

Strašne staré, boty už nie sú, ale naozaj som ich milovala~


Myslím že neni človek ktorý by si toto sám nevyskúšal :D 
Mali to byť prívesky na krk, no kto vie čo z toho bude, do dnes mi to zapadá prachom na poličke~ 

No, tu som konečne statočne šila. Nieje to dorobené :D stále to je v šuplíku a nie na tričku. Jedná sa o golier, takzvaný "collar Peter Pan" ktorý som si neskutočne obľúbila.

Toto bol posledný pokus o niečo...
Neviem čo som si tým chcela dokázať, ale teším sa z toho. Malá sponka, malý doplnok, no nieje to milé?

1 komentár:

  1. Naní, to je epické! OwO Ten kdo se tomu zasměje tak ode mě dostane ránu mojí blonďatou blbostí! O.o Ooo, oba bambusy se ti moc povedly, tím myslím samozřejmě šablonu i obrázek. Botky taky moc pěkné >w< Mašlička do vlasů jako spona - krása! *w* Tvoje šití je taky moc povedené >w> Přívěšky jsou nádherné :3 A motýlci jsou úžasní x3

    OdpovedaťOdstrániť