utorok, júla 31, 2012

Kimi to Boku

Ku Kimi to Boku som sa čiste náhodou dostala už niekedy v januári, no ako to je zvykom, anglicky pozerať anime je pre mňa nemožné a tak som čakala kým sa nepreloží. Ale ako to býva, prišlo nové anime a začalo byť prednejšie, pretože malo väčšiu fan-komunitu a tak som sa prekladu posledných troch častí prvej série nedožila. Odvážne som si to teda našla anglicky a pustila sa do toho. Mala som to šťastie, že Kimi to Boku je veľmi jednoduché anime a tak pozerať to anglicky nebol problém ani pre neschopného človeka ktorý anglicky naozaj moc nevie.

No k veci. Kimi to Boku je anime, ktoré je vhodné skôr pre dievčatá a veľkú obľubu si získal hlavne u fujoshi, ktoré naozaj vidia yaoi aj tam kde nieje. I keď Kimi to Boku nespadá do kategórie shounen ai, s troškou fantázie ho tam nájde každý, podobne ako pri Kuroko no Basket.
To čo ma na tomto anime asi najviac zaujalo a chytilo, bola jednoduchosť príbehu. Ako Otaku ktorý má rozpozeraných asi tridsať anime a nevie dopozerať poriadne ani jedno, toto prišlo v hod. Je to anime bez hlbšieho príbehu podobne ako K-On alebo Danshi Koukousei no Nichijou, či všetkých známe Lucky Star, akurát tam nie sú dievčatá ale chlapci. Svoju úlohu tam samozrejme zohráva aj komunita opačného pohlavia.
Napriek všetkému toto anime odporúčam všetkým ktorý sa nudia, hlavne dievčatám a tým ktorý radi hľadajú skrytý zmysel aj tam kde nieje. Obsah anime nebudem spomínať, predsa len spoilery neznášam!!!
Kto má záujem, jednoznačne si to pozrite!!!
Tu je pár motivačných obrázkov a opening ktorý je naozaj perfektný!!!

Opening~

A tu niekoľko obrázkov z mojej malej zbierky >www<
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára